Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
09.05.2022

Pärnu linnavalitsus tunnistas linna haljasalade hooldamiseks välja kuulutatud riigihanke võitjateks Mai ja Raeküla piirkonnas osaühingu Kagumari ning Rääma piirkonnas osaühingu SOL Baltics.

Riigihankega otsiti haljasalade hooldajat selle aasta 1. juunist kuni 2024. aasta 30. aprillini. Kagumari pakkumus oli koos käibemaksuga 241 800, SOL Baltics pakkumus 146 941,20 eurot.

Kagumari hakkab Mai ja Raeküla piirkonnas hooldama Mai jalg- ja jalgrattateid ja nende haljasalasid, ühisgümnaasiumi ja Karja tänava vahelist ala, Mai, Ravi ja Luule tänava haljasala, Lottemaa jalg- ja jalgrattatee haljasalasid, Merimetsa tänava haljasala, Koolinoorte parki, Mai tänava mänguväljakuid ja majadevahelisi haljasalasid, Papiniidu tänava haljasalasid, Waldhofi ja Veteranide parki, Riia maantee ja Suur-Jõe tänava haljasalasid, Koidula gümnaasiumi staadioni ümbrust, Raja tänava haljasalasid, Mai Selveri mänguväljakut, Paide maantee haljasalasid, Raeküla ja Papiniidu metsi, Leinaparki, Videviku tänava kõnniteed ja haljasala, Liivi jalg- ja jalgrattateede haljasalasid, Liivaka ujumiskohta, Lembitu, Tormi, Pilve, Salme ja Sepa parki, Lääne tänava ja Kalevi puiestee nurgas asuva jäätmejaama ümbrust ja Riia maantee metsade teeääri. Ettevõtte hooldada on ka hooldusalasse jäävad bussipeatused, vanapaberi ja pakendijäätmete kogumispunktide ümbrus ja koerte jalutusväljakud.

SOL Balticsi hooldada on Räämal Oja, Hariduse, Raba, Õuna, Lina ja Rääma tänava haljasalad, Ehitajate tee jalg- ja jalgrattateede haljasalad, Mündi tänava tiik, Jaansoni rada, Rääma park, Kuldse Kodu haljasalad, Tammiste tee koos liiklussaarega ja Niidupark. Ettevõtte hooldada on ka hooldusalasse jäävad bussipeatused ning vanapaberi ja pakendijäätmete kogumispunktide ümbrus.

Ranna piirkonna haljasalade hanke võitis märtsis 533 719,87 euroga (summa on koos käibemaksuga) SOL Baltics, kelle lepinguperiood on selle aasta 1. maist 2026. aasta 30. aprillini. SOL Balticsi hooldada on ranna piirkonnas Rannapark, Atraktsioonide, Kõlakoja, Kuursaali, Ministrite, Rahu, Ranna- ja Rannahoone esine park, Mudaravila ring, Lootsi 6/8, Muuli, Seedri, Remmelga, Supeluse, Suvituse, Kuuse ja Side tänava haljasala ning Tammsaare ja Ranna puiestee haljasala.

Kesklinna, Ülejõe ja Vana-Pärnu piirkonda hooldab Pärnu Haldusteenused. Kesklinna piirkonnas on ettevõtte hooldada Jaansoni rada koos haljasaladega, Iseseisvuse väljak, Aia tänava haljasalad alates Kuninga ja Karja tänava ristmikust kuni Laia tänavani, volikogu parkla haljasala, Keskväljak, Endla teatri esine, Vaasa park, Kalda tänava haljasalad, Jakobsoni, Laste-, Koidula ja Brackmanni park, Vanalinna ja Kuninga tänava kooli ümbrus, Lastestaadioni ümbrus, Munamägi, Vabaduse ja Vana park, Pika ja Laia tänava haljasalad ja liiklussaared, Sadama park, Aida ja Põhja tänav, Vallikäär, Supeluse tänava haljasalad, Aia ja Roosi tänava nurk, Roosi tänava parkla haljasala, Kerese haljasala, Esplanaadi-Supeluse-Pühavaimu tänava nurga liiklussaar, Muru tänava haljasala, Riia maantee haljasalad, Paju, Annemõisa, Pilli ja Siinmaa park ning Aisa 14.

Ülejõel hooldab Pärnu Haldusteenused Rohelise tänava mänguväljaku haljasala, Kiige tänava haljasala, Loode-Pärnu haljasala ning jalg- ja jalgrattateid, Noorte väljakut, Vana-Sauga haljasalasid, Uus-Sauga haljasalasid, Kitse 18b, Lennuvälja teed ja haljasalasid ning Ülejõe Gümnaasiumi haljasalasid.

Vana-Pärnus on Pärnu Haldusteenuste hooldada Vana-Pärnu metsapark, Kesk tänava haljasala, Mõrra park, Haapsalu maantee haljasalad, Siimu sild ja jalakäijate sild. Ettevõtte hooldada on ka hooldusalasse jäävad bussipeatused ning vanapaberi ja pakendijäätmete kogumispunktide ümbrus.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
Avatud: E–N 8–17 ; R: 8–16

• 444 8200
• linnavalitsus[at]parnu.ee
• Kõik kontaktid

• Nädala eelinfo
• Linnavalitsuse istungid

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Tõstamaa osavallakeskus
Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid