Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
13.06.2022

Paikuse võimla ja kooli vahelisel alal valmis varasemast madalamate rampidega ja noorte huvidele paremini vastav skatepark, kus saab sõita nii tõukerataste, BMX trikirataste kui ruladega.

Uued rambid ehitati samasse kohta, kus asus 2012. aastal valminud skatepark. Aja jooksul rambid lagunesid ja enne uute ehitamist küsiti noortelt, mida nad täpselt sooviksid. Noorte soovitu vaatas üle kohalik trikirattur Rasmus Paimre, kes jälgis, et kõik oleks õigesti paigutatud.

Noored soovisid varasemast madalamaid rampe ja kohti, kus saaks ääre peal sõita. Nende unistused viis ellu Skatepargid OÜ, kellele linnavalitsus maksis ligi 35 000 eurot.

„Siin käib ööpäevaringselt kogu aeg elu,“ rääkis Paikuse osavallakeskuse juht Marika Valter. „Kui sa tahad soojal suveõhtul kusagilt noori leida, tule siia. Skatepark on valgustatud, peamiselt sõidetakse tõuksidega, rulade ja BMX ratastega natuke vähem.“

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Veebilehel kasutatakse küpsiseid