Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
15.06.2022Pärnu linnavalitsus kutsub pärnakaid ja linnakülalisi märkama Pärnu keskuslinnas ja osavaldades ilusaid hästi hooldatud aedu, hooneid ja hoove ning esitama neid konkursile „Kaunis kodu“.

Iseenda või naabri kenast kodust ja aiast saab anda linnale teada 31. juulini (kaasa arvatud).

Selleks palume saata e-kirja Pärnu linnaaednikule Anu Nurmesalule meiliaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Kirja tuleks panna kauni kodu täpne aadress ning võimalusel ka pererahva nimi ja ühe pereliikme telefoninumber ja/või meiliaadress.

Konkursikomisjon valib igast Pärnu linnaosast välja neli kaunist väikeelamut (Raeküla, kesklinn, Ülejõe, Vana- Pärnu) ning Paikuse osavallast ühe ja Audru-Tõstamaa osavallast (need kaks osavalda on konkursil ühe piirkonnana) ühe kauni väikeelamu.

Lisaks valitakse üks parima heakorrastusega korruselamu ja üks parima heakorrastusega teenindusettevõte. Parimate valimisel lähtub komisjon haljastuse tervikilmest, hinnates haljastuse kokkusobimist elamu, piirde ja tänavailmega.

Pärnu linnaaedniku Anu Nurmesalu sõnutsi näeb nii Pärnu keskuslinnas kui osavaldades aasta-aastalt aina enam maitsekalt kujundatud ja eeskujulikult hooldatud õuealasid ühes heas korras majadega. Nüüd on aeg neist linnale teada.

„Öeldakse küll, et ilu on vaataja silmades, aga ma usun, et nägusate koduaedade ning kortermajade ja asutuste ümbruse ilu oskab igaüks märgata ja hinnata. Me kõik mõistame, et see silmailu ei sünni üleöö, vaid on kellegi pika ja järjepideva töö tulemus. Oma kodu eest hoolitsemine nii, et tulemus pakub rõõmu ka teistele peale iseenda, väärib tunnustamist. Seetõttu kutsungi kaunitest kodudest meile teada andma,“ ütles linnaaednik.

Konkursi komisjon hakkab kandidaate üle vaatama alates augusti esimesest nädalast. „Kauni kodu“ konkursi võitjate tänuüritus toimub septembris.
Konkurss „Kaunis kodu“ toimub igal suvel.Anu Villmann
Pärnu linnavalitsuse kommunikatsioonispetsialist
444 8225, 5322 9069
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


 

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
Avatud: E–N 8–17 ; R: 8–16

• 444 8200
• linnavalitsus[at]parnu.ee
• Kõik kontaktid

• Nädala eelinfo
• Linnavalitsuse istungid

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Tõstamaa osavallakeskus
Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid