Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavolikogu pressiteade
16.06.2022

Pärnu linnavolikogu kinnitas Pärnu linna kultuuri- ja spordivaldkonna strateegia aastateks 2022-2030, mis on aluseks investeeringute kavandamisel ja eelarve koostamisel.

Dokumendis on kultuuri ja spordi strateegilised eesmärgid koos peamiste tegevussuundadega. Kultuuristrateegia eesmärgid on: Pärnus on loomeinimesi ja kohalikku omaalgatust väärtustav keskkond; Pärnu mitmekülgne ja kõrgetasemeline kultuurielu kõnetab nii kohalikke kui ka külalisi; Pärnus on kultuuril ja loovusel oluline roll inimeste ja linna arengus. Spordistrateegia eesmärgid on: Pärnus on liikumist ja sporti soodustavad tingimused; Pärnus on terviklikult toimiv spordisüsteem; Pärnus on mitmekülgsete ja kõrgtasemeliste spordisündmuste toimumispaik.

Kultuuri- ja spordistrateegia „Loov ja liikuv Pärnu 2030“ juurde on lisatud tegevuskavad, kust leiab iga tegevuse partnerid ja rahastamisallikad. Strateegiat ja tegevuskava uuendatakse igal aastal, kohandades vajadusel eesmärke ja mõõdikuid ning täiendades peamiste tegevussuundade ja konkreetsete tegevuste loetelu.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Veebilehel kasutatakse küpsiseid