Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
21.07.2022

Pärnu linnavalitsus otsustas amortiseerunud Munamäe skatepargi lammutada, uus skatepark peaks samas kohas valmima hiljemalt 30. novembriks.

Uue skatepargi ehitus- ja kaevetööd pidanuks algama aprilli lõpus, aga kuna pargi ehitaja leidmiseks korraldatud riigihanke tulemus vaidlustati, tuli ehitustööde algus 40 päevaks ootele panna. Vaidlustuskomisjon otsustas, et hanke vaidlustusel pole alust.

Riigihanke üks tingimusi oli, et 1. juunist 15. augustini peab Pärnu kesklinnas asuvas Munapargis olema kaeverahu. Seetõttu pidas linnavalitsus pärast vaidlustuskomisjoni otsust otstarbekamaks lükata ehitustegevuse alguse augustisse ja remontida senised pargirajatised, et noored saaks parki suvel kasutada.

Praeguseks on selgunud, et juuni alguses remonditud skatepark on siiski liiga ohtlik. „Karkass on alt nii pehkinud, et ei saa enam sõitjaid peale lasta. Uue skatepargi ehitusgraafikut arvestades ei ole mõistlik vana lappida,“ ütles linnavalitsuse taristu- ja ehitusteenistuse juhataja Lauri Laur.

Täna piirati ohtlik skatepark lintidega ja märgistati ohtlikud kohad. Homme hakkab Tehnoservice OÜ vana skateparki lammutama. Ligi 1100 ruutmeetri suurune uus betoonpark peaks riigihanke tingimuste kohaselt valmima 30. novembriks, selle projekteerimine ja ehitamine maksab 306 671,84 eurot.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


biojäätmete konteinerite soodusmüük

Biojäätmete konteinerite ja kiirkompostrite soodusmüük 
Kompostri müük eraisikule • Kompostri tutvustus (mõõt 115x58x58)
Konteineri müük korteriühistule 
• Kogused on piiratud, ostusoove võetakse vastu kuni kõik on müüdud
• Täpsem info

• Ostetud kompostri saab kätte 24. märtsil kl 12–13 Pärnus Raba 30a platsil. Kaasa ID-kaart! Muul ajal järeletulemiseks saab aja kokku leppida e-posti aadressil kadri.koresaar@parnu.ee.

Veebilehel kasutatakse küpsiseid