Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
26.07.2022

Neljapäeval, 28. juulil kell 16 toimub Pärnu Keskraamatukogus (Akadeemia 3) Pärnu linna arengukava tegevuskava 2023-2027, eelarvestrateegia aastateks 2023-2027 ning energia- ja kliimakava 2030 avalik arutelu.

Pärnu linna arengukava kehtib aastani 2035. Igal aastal vaadatakse arengukava lähiaastate tegevused üle ja planeeritakse eelarvestrateegias vahendeid, mille abil arengukavas püstitatud eesmärkideni jõuda.

Kliimakava koostamise eesmärgiks on kaardistada kliima- ja energiateemadega seotud piirkondlikud riskid ning leida võimalusi suuremaks energiasäästuks. Suundudes kliimaneutraalsusele tõuseb Pärnus ühtlasi linnakvaliteet ja paraneb elukeskkond.

Kõigi kolme arengudokumendiga oli võimalik kuni 22. juulini tutvuda ja nende muutmiseks ettepanekuid teha. Täiendavaid ettepanekuid on võimalik esitada ka neljapäeval toimuva avaliku arutelu jooksul.

Pressiteate koostas:
Elin Hein
Pärnu linnavalitsuse avalike suhete teenistus
elin.hein[at]parnu.e

biojäätmete konteinerite soodusmüük

Biojäätmete konteinerite ja kiirkompostrite soodusmüük 
Kompostri müük eraisikule • Kompostri tutvustus (mõõt 115x58x58)
Konteineri müük korteriühistule 
• Kogused on piiratud, ostusoove võetakse vastu kuni kõik on müüdud
• Täpsem info

• Ostetud kompostri saab kätte 24. märtsil kl 12–13 Pärnus Raba 30a platsil. Kaasa ID-kaart! Muul ajal järeletulemiseks saab aja kokku leppida e-posti aadressil kadri.koresaar@parnu.ee.

Veebilehel kasutatakse küpsiseid