Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
08.08.2022

Homme keskpäeval on Pärnu Koidula pargi juures asuv Ringi tänava kõnnitee lõik suletud, sest seal katsetatakse teekatte parandamist uudse möss seguga.

Tööd algavad kell 12 ja kestavad paar tundi. Sel ajal ei saa jalakäijad kasutada Ringi tänava pargipoolse lõigu kõnniteed, mis ulatub Kuninga tänavast Pühavaimu tänavani. Kõnniteed ei ole võimalik tööde ajal ka risti ületada.

Ebatasasusi ja lohke kattev möss on kindla retsepti järgi külmalt segatud peeneteralise killustiku, emusiooni ja lisandite segu, mis kantakse kuni 30 millimeetrise kihina teekattele. Tööd saab teha kiiresti, kõnniteele ei jää lahtist killustikku ja teed saab juba paari tunni pärast kasutada.

„Katsetame Pärnus uut segu. Kui see Pärnu oludesse sobib, kuulutame välja hanke teistegi kõnniteede katmiseks,“ ütles Pärnu linnavalitsuse teede peaspetsialist Jaak Kanniste.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


biojäätmete konteinerite soodusmüük

Biojäätmete konteinerite ja kiirkompostrite soodusmüük 
Kompostri müük eraisikule • Kompostri tutvustus (mõõt 115x58x58)
Konteineri müük korteriühistule 
• Kogused on piiratud, ostusoove võetakse vastu kuni kõik on müüdud
• Täpsem info

• Ostetud kompostri saab kätte 24. märtsil kl 12–13 Pärnus Raba 30a platsil. Kaasa ID-kaart! Muul ajal järeletulemiseks saab aja kokku leppida e-posti aadressil kadri.koresaar@parnu.ee.

Veebilehel kasutatakse küpsiseid