Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
03.10.2022

Pärnu aasta õpetaja konkursile esitati 47 taotlust, mille hulgast valis komisjon välja 30 nominenti 12 kategoorias, võitjad selguvad reede õhtul Strandis toimuval haridustöötajate tänuõhtul.

Aasta lasteaiaõpetaja nominendid on Ly Akenpärg Mai, Kadi Sepp Paikuse ja Kati Aasmaa Audru Vikerkaare lasteaiast.

Aasta klassiõpetaja kategoorias on nominentidena üles seatud Inga Merisaar ja Anu Päit Pärnu Kuninga Tänava Põhikoolist ja Oksana Johannes Paikuse Koolist.

Aasta põhikooli aineõpetaja nominentideks on Anna Lüter Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumist, Kadri Haavandi Paikuse Koolist ja Klaarika Prii Pärnu Vanalinna Põhikoolist.

Aasta gümnaasiumiõpetajaks kandideerivad Leili Jaagant Pärnu Täiskasvanute Gümnaasiumist, Irina Oad Pärnu Ühisgümnaasiumist ja Merit Sarandi Pärnu Koidula Gümnaasiumist.

Aasta klassijuhataja nominendid on Stella Vilumets Pärnu Raeküla Koolist ja Ülle Otskivi Pärnu Ühisgümnaasiumist.

Aasta huvialaõpetaja kategoorias on nominentidena üles seatud Andrus Ostrov Pärnu Kunstide Koolist, Hanna Taube Pärnu Muusikakoolist ja Romet Mihkels Pärnu Spordikoolist.

Aasta kutseõpetaja nominendid on Lembit Miil ja Riina Tomast Pärnumaa Kutsehariduskeskusest.

Aasta noorsootöötajaks kandideerivad Laura Kiviselg Pärnumaa Noorsootöö Keskusest ja Adelina Danilenko Pärnu Noorte Vabaajakeskusest.

Aasta hariduse sõbra nominentideks on Marika Sipelgas Audru Vikerkaare Lasteaiast ja Mart Kukk osaühingust Villa Wesset.

Aasta õppeasutuse juhi kategoorias on nominentidena üles seatud Ilona Must Pärnu Vabakoolist ja Indrek Kaldo Pärnu Koidula Gümnaasiumist.

Aasta haridusteo nominendid on „Kaasava hariduse parimate praktikate jagamine kohalikul ja rahvusvahelisel tasandil“ (Pärnu Kuninga Tänava Põhikool) ja „Pärnu Ühisgümnaasiumi muusikalitrupi suurprojekt „Romeo ja Julia““ (Pärnu Ühisgümnaasium).

Elutööpreemiale kandideerivad Õnnela Kukk Pärnu Ühisgümnaasiumist, Silja Kikerpill Pärnu Mai Koolist ja Urve Krause Pärnu Kuninga Tänava Põhikoolist.

Pärnu aasta õpetaja konkursi eesmärgiks on tunnustada parimaid haridustöötajaid, hariduse toetajaid ja sõpru, kes lisaks oma igapäevatööle on panustanud märkimisväärselt laste ja noorte haridusse ning oma silmapaistva tegevusega on aidanud kaasa haridusasutuste ja Pärnu linna hariduselu arengule.

Pärnu aasta õpetajate nominente tunnustatakse reedel, 7. oktoobril kell 18 Strandis algaval tänuõhtul „Sulle, õpetaja!“, kus tehakse teatavaks 2022. aasta laureaadid ja antakse üle hariduspreemiad.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Veebilehel kasutatakse küpsiseid