Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
07.10.2022

Pärnu linnavalitsus ja Tre Raadio kutsuvad kõiki esmaspäeval, 10. oktoobril kell 13 Lasteparki, et üheskoos helkuripuud ehtida.

2015. aastal suvepealinnast alguse saanud aktsiooniga pööratakse tähelepanu ohutule liiklemisele ja tuletatakse meelde helkuri kandmise vajalikkust. Ettevõtmise mõte on lihtne: neil, kellel on helkureid üle, saavad need puule riputada ja need, kellel esmane elupäästja puudu, saavad selle puult võtta ja end pimedal ajal nähtavaks teha.

Puu ehtimisel on abiks Pärnu Vabakooli õpilased ja politseiametnikud.

Lastepargis ehitav helkuripuu ei pea olema Pärnu ainus. Ettevõtmise eestvedaja, Tre Raadio saatejuhi Regina Jaaksoni sõnul tähistatakse tänavu hoopis Helkurikuud, mis tähendab seda, et igaüks saab valida endale sobiva aja ja koha ning oma kogukonnaga helkuripuu teha.

Korraldajad paluvad uute helkuripuude asukohti teistega jagada, avaldades info Facebooki Helkuripuu lehelt leitava registreerimisvormi kaudu. Info puu kohta võib ka saata e-kirja aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Pressiteate koostas:
Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lisainfo:
Regina Jaakson
Saatejuht/toimetaja
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
5451 7167

Veebilehel kasutatakse küpsiseid