Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
10.10.2022

Pärnu linnavalitsus kutsub üles esitama kultuuri aastapreemia kandidaate, taotlused tuleks saata hiljemalt 10. novembriks.

Preemiatega tunnustatakse nende Pärnus tegutsevate või Pärnuga seotud loovisikute ja kultuurikorraldajate tööd, kelle looming ja kõrgetasemeline korraldustegevus on sel aastal andnud palju juurde nii Pärnu kui kogu Eesti kultuurielule.

Linn annab välja kaks kultuuri aastapreemiat - loomingu- ja korraldajapreemia. Mõlema preemia rahaliseks väärtuseks on 2000 eurot.

Loomingupreemia on mõeldud autorile, interpreedile või kollektiivile, kelle looming on sel aastal oluliselt rikastanud nii Pärnu kui kogu riigi kultuurielu.

Korraldajapreemia saab kultuurikorraldaja (isik, kollektiiv, selts või ühendus), kelle korraldatud sündmus on tänavu märkimisväärselt rikastanud Pärnu kultuurikeskkonda ja tõstnud Pärnu mainet kultuurilinnana.

Aastapreemiate kandidaate võivad esitada füüsilised ja juriidilised isikud ning isikute ühendused. Põhjendatud taotlused palume panna teele hiljemalt 10. novembriks.

Kõige mugavam ja kiirem on esitada taotlus veebivormi kaudu, aga taotluse võib ka saata e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või postiaadressil Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu linn, Pärnu linn.
Kultuuripreemiate saajad valib seitsmeliikmeline komisjon.

Pärnu linn annab kultuuri aastapreemiaid välja alates 2014. aastast.

Lisainfot leiab: Pärnu linna kultuuri aastapreemiad.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Veebilehel kasutatakse küpsiseid