Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
20.10.2022

Pärnu linn kavatseb alustada läbirääkimisi Pärnumaa Omavalitsuste Liidu liikmeks astumiseks, et edendada koostööd teiste Pärnumaa omavalitsustega.

Pärnumaa Omavalitsuste Liit (POL) on maakondlik omavalitsuste vabatahtlik ühendus, mille tegevuse peamisteks eesmärkideks on omavalitsuste üldisele arengule kaasaaitamine, maakonna kultuuritraditsioonide säilitamine ja edendamine, maakonna ja oma liikmete esindamine, koostöö arendamine ja oma liikmete ühiste huvide ja õiguste kaitsmine.

Praegu kuulub POLi liikmete hulka Pärnumaa seitsmest omavalitsusest kuus. Pärnu linn otsustas 2020. aastal organisatsioonist välja astuda, eelistades maakondlikku koostööd teha Pärnumaa Arenduskeskusega (SAPA).

SAPA on Pärnumaa omavalitsuste poolt maakonna tasakaalustatud arenguks loodud sihtasutus, mis kavandab Pärnumaa arengut, arendab ettevõtlust ja turismi, noorte ettevõtlikkust ja ettevõtlusõpet kodanikuühiskonda jpm. POL on mittetulundusühing.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

  

biojäätmete konteinerite soodusmüük

Biojäätmete konteinerite ja kiirkompostrite soodusmüük 
Kompostri müük eraisikule • Kompostri tutvustus (mõõt 115x58x58)
Konteineri müük korteriühistule 
• Kogused on piiratud, ostusoove võetakse vastu kuni kõik on müüdud
• Täpsem info

• Ostetud kompostri saab kätte 24. märtsil kl 12–13 Pärnus Raba 30a platsil. Kaasa ID-kaart! Muul ajal järeletulemiseks saab aja kokku leppida e-posti aadressil kadri.koresaar@parnu.ee.

Veebilehel kasutatakse küpsiseid