Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Põhja-Pärnumaa Vallavalitsuse ja Pärnu linnavalitsuse ühine pressiteade
21.11.2022


Teisipäeval, 22. novembril vahetavad valitsuse liikmed Põhja-Pärnumaal ja Pärnu linnas kohad. Kahe omavalitsuse suhted on alati olnud head ja selline päev annab võimaluse üksteist veelgi paremini tundma õppida.

Põhja-Pärnumaa vallavanem Aivar Mäe tervitab Pärnu Valitsust Vändra Halduskeskuses kell 9.00 ja alustab enda tööpäeva Pärnus kell 10.00. Päevakavad on mõlemal pool tihedad ja tegemist on palju. Vallavanem lisas: „Meie vald on suur ja siin toimub palju. Pärnult on meil kindlasti õppida, kuidas muutuda sama atraktiivseks ja kutsuvaks nagu suvepealinn seda täna on."

Pärnu linnapea Romek Kosenkranius võtab Põhja-Pärnumaa Valitsuse vastu Pärnus kell 9.00 ja alustab oma tööpäeva Vändras kell 10.00. „Selline päev on suurepärane võimalus omavalitsuse juhtidel saada uusi kogemusi ja näha kohalikke probleeme uuest vaatenurgast," ütles Krosenkranius.

Tööpäeva jooksul annab Põhja-Pärnumaa valitsus ülevaate Pärnule, mis on parimad praktikad hajaastuse regioonis ja kuidas võita enim roheenergiast. Pärnu linn omakorda jagab enda kogemusi, kuidas saadakse hakkama omavalitsuses, kus teenused peavad olema ühtlaselt kaetud nii haja- kui ka tiheasustuse piirkondades.

Tööpäev algab mõlemal valitsusel kell 9.00 ja kestab kolm tundi. Päeva kokkuvõtted tehakse kell 13.00 Pärnus.


Veebilehel kasutatakse küpsiseid