Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

rukkilillReedel, 23. veebruaril linnavalitsuses ja osavallakeskustes tööaeg 8–12
Head vabariigi aastapäeva!
Vaata ka: aastapäeva tähistamine Pärnus

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
01.12.2022

Pärnu linnavalitsus kutsub kõiki korteriühistute esindajaid kolmapäeval, 7. detsembril Suur-Sepa 16 asuva linnavalitsuse kolmanda korruse saali järjekordsele korteriühistute infopäevale.

Üritus algab kell 16 ja kestab ligi kaks tundi. Päästeameti Lääne päästekeskuse ohutusjärelevalve büroo nõunik Jaak Jaanso räägib olulistest tuleohutusnõuetest, mis aitavad hinnata ohutust korteriühistus, linnavalitsuse avalike suhete teenistuse juhataja Anu Juurma-Saks suhtlusest linnavalitsusega.

Linnavalitsuse teede peaspetsialist Jaak Kanniste kõneleb lume koristamisest, haljastuse peaspetsialist Kadri Kõresaar kõrghaljastusest korteriühistu territooriumil.

„Tänavu on see juba kolmas infopäev ja iga korraga on huviliste arv suurenenud. Sellest saab järeldada, et korteriühistud vajavad otsesuhtlust,“ ütles abilinnapea Irina Talviste.

Talviste sõnas, et linnavalitsus jätkab infopäevadega ka järgmisel aastal, vähemalt korra kvartalis. Nende teemad kujunevad vastavalt aktuaalsusele.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


 

Veebilehel kasutatakse küpsiseid