Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
05.12.2022

Pärnu linnavalitsus otsustas Allar Rajale kinkida Niidumõisa tänav 8 ja Andrei Jämsale Niidumõisa tänav 10 kinnistu, mõlemad kinnistud asuvad Pärnu haigla ning Niidu ja Oja tänava ristmiku vahelisel alal.

Rajale kingitava elamumaa suuruseks on 886, Jämsale kingitava elamumaa suuruseks 831 ruutmeetrit. Mõlemad sportlased eelistasid tulevikus elada naabritena.

17. novembril otsustas Pärnu linnavolikogu Rajale ja Jämsale väljapaistvate sportlike saavutuste eest kuni 1000 ruutmeetri suuruse elamumaa kinkida. Volikogu andis linnavalitsuse otsustada, kus kingitavad kinnistud asuvad.

Raja ja Jämsa on edukalt esinenud mitmetel rahvusvahelistel võistlustel. Raja on neljal ja Jämsä kolmel korral võitnud Euroopa meistritiitli neljapaadis. Maailmameistrivõistlustel on Raja jõudnud pronksmedalile neljal ja Jämsä kolmel korral. Olümpiamängudelt võideti pronksmedal 2016. aastal. Praeguseks on sportlased tippsportlase karjääri lõpetamas.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Veebilehel kasutatakse küpsiseid