Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

30.01.2023


Pärnu linnavalitsuse lastekaitseteenistus on koostamas lastekaitse infovoldikut lapsevanematele, mis selgitab lastekaitsetööd ning pere toetamise ja abisaamise võimalusi.

Voldiku kujundamisel soovime kasutada laste joonistusi ning selleks korraldame joonistuskonkursi "Kui laps vajab abi". Osalema on oodatud kõik lapsed, seda nii üksi kui ka grupiga.

Joonistada võib vabalt valitud tehnikas ja vahenditega - olgu selleks pliiatsid, vildikad, kriidid või guaššvärvid. Joonistuse palume teha A4 suurusele paberile. 

Pildi tagaküljele palume märkida autori ees- ja perekonnanime, töö pealkirja, vanuse ning kontaktandmed (telefon, e-post). Kui joonistus valmib ühistööna, siis lisada ka lasteaia või kooli nimi ja laste vanusevahemik.

Joonistused palume saata hiljemalt 28. veebruariks linnavalitsuse postiaadressile Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu linn, Pärnu linn. Joonistused võib tuua ka infolauda.
Kirja saajaks linnavalitsuse lastekaitseteenistus.

Väljavalitud joonistused avalikustatakse hiljemalt 20. märtsiks Pärnu linna veebilehel. Autoritega võetakse ühendust ja tunnustatakse.

Täpsem info saamiseks palun pöörduda lastekaitsespetsialist Galina Rannama poole, 5300 0414, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

 

Veebilehel kasutatakse küpsiseid