Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
30.01.2023

Pärnu linnavalitsus otsustas toetada nelja Tartu ülikoolis eripedagoogiks õppivat tudengit, kes valisid praktikakohaks Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli.

Detsembris asutas linnavolikogu Pärnu linna pedagoogilise praktika stipendiumi, millega toetatakse magistriõppes või neljandal-viiendal kursusel õpetajaks või tugispetsialistiks õppivate tudengite Pärnu haridusasutustes praktika sooritamist. Stipendiumiga toetatakse praktika ajal elamiskulude katmist, et motiveerida üliõpilasi asuma tööle Pärnu linna haridusasutustes pärast magistriõpingute lõpetamist.

Esimesed neli üliõpilast saavadki nüüd toetust elamiskulude katmiseks. Kolme tudengi stipendiumi suuruseks on 450 eurot, nende praktika kestab 30 päeva. Üht üliõpilast, kes on Kuninga koolis praktikal 12 päeva ja teeb osa praktikast mujal, toetab linnavalitsus 180 euroga.

Magistriõppes või neljandal-viiendal kursusel õpetajaks või hariduse tugispetsialistiks õppivatel üliõpilastel on võimalik taotleda Pärnu linna pedagoogilise praktika stipendiumi, et selle eest tasuda praktika aegseid elamiskulusid. Selleks tuleb esitada Pärnu linna kodulehel stipendiumitaotlus, samast kohast leiab ka täiendavat infot.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


biojäätmete konteinerite soodusmüük

Biojäätmete konteinerite ja kiirkompostrite soodusmüük 
Kompostri müük eraisikule • Kompostri tutvustus (mõõt 115x58x58)
Konteineri müük korteriühistule 
• Kogused on piiratud, ostusoove võetakse vastu kuni kõik on müüdud
• Täpsem info

• Ostetud kompostri saab kätte 24. märtsil kl 12–13 Pärnus Raba 30a platsil. Kaasa ID-kaart! Muul ajal järeletulemiseks saab aja kokku leppida e-posti aadressil kadri.koresaar@parnu.ee.

Veebilehel kasutatakse küpsiseid