Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
20.02.2023

Mobiilse noorsootöö rahastuse suurendamise tõttu otsib MTÜ Pärnu Noorte Vabaajakeskus oma ridadesse uusi mobiilseid noorsootöötajaid.

Meeskond ootab endaga ühinema üht täiskohaga ja üht poole kohaga tegusat töötajat. Mobiilsel noorsootöötajal peab olema kogemus noorsoo- või sotsiaaltöö valdkonnas ja/või sellealane haridus ja/või kutse. Haridust võib alles omandada, seega sobib see töö ka tudengitele. Suuresti toimub töö õhtutundidel.

Töö koosneb nii tänava-, individuaal-, grupi- kui ka kogukonnatööst, töötasu sõltub kutsekvalifikatsioonist. Boonuseks on 56 puhkusepäeva ja avarad koolitusvõimalused.

Uute inimeste kaasamine võimaldab noorteni jõuda ka teistes linnaosades, mitte ainult kesklinnas, kuhu mobiilsed noorsootöötajad praegu peamiselt jõuavad.


Lisainfo:
Maarja Okas
Tegevjuht
MTÜ Pärnu Noorte Vabaajakeskus
566 32988
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Pressiteate koostas:
Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


 

Veebilehel kasutatakse küpsiseid