Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
07.03.2023

Pärnu linnavalitsus muutis linna õpilaspreemiate määramise korda, lisades premeeritavate hulka gümnaasiumi hõbemedaliga lõpetajad ja pöörates rohkem tähelepanu kohandatud õppe toel aasta jooksul enim edenenud õpilastele.

Seni premeeris Pärnu linn üksnes gümnaasiumi kuldmedaliga lõpetajaid, keda oli eelmisel õppeaastal 25. „Tihti olid vahed üsna väikesed. Nüüd on võimalik andekaid õpilasi rohkem tunnustada,“ ütles abilinnapea Ene Täht.

Hõbemedaliga gümnaasiumi lõpetajaid oli eelmisel õppeaastal Pärnu linnas 26.

Aasta edenejaks tunnistati varem õpilane, kelle arengus on õppeaasta jooksul toimunud eriliselt märgatavad positiivsed muutused. Nüüdsest saab selle tiitli õpilane, kelle õppetöö korraldamisel on lähtutud kaasava hariduse põhimõtetest ja kes on saavutanud kohandatud õppe toel käesoleval õppeaastal oma arengus eriliselt märgatavaid positiivseid tulemusi.

„Tegime korra selgemaks. Ka varem oli see kategooria hariduslike erivajadustega õpilastele mõeldud, kuid tekst andis võimaluse ka teisiti tõlgendamiseks,“ selgitas Täht.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Veebilehel kasutatakse küpsiseid