Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
13.03.2023

Pärnus hakatakse enne suvehooaja algust rekonstrueerima 2006. aastal valminud rannapromenaadi Kuuse ja Lehe tänava vahelist osa, riigihanke tingimuste kohaselt peavad tööd olema lõpetatud 31. maiks.

Eelmisel ja üle-eelmisel aastal uuendati rannapromenaadi Side ja Kuuse tänava vahelist osa. Tänasel linnavalitsuse istungil valiti välja Kuuse ja Lehe tänava vahelise osa rekonstrueerijad. Hange oli jaotatud kaheks: valgustid ja kaablid vahetab 62 400 euro eest välja OÜ Euroroad, ülejäänu teeb 162 311,54 euro eest AS TREF Nord. Viimasega sõlmitakse hankeleping pärast ooteaja möödumist, mis on riigihangete seaduse kohaselt 14 päeva alates otsuse kohta teate esitamisest.

Promenaadi uuendatakse Kersti Lootuse projekti järgi. Halli kiviparketiga kaetud ala laiendatakse, paigaldatakse uued valgustid, erinevad lamamis- ja istepingid, prügikastid ja istutuskastid ning vahetatakse välja rannahotelli poole jääva betoonmüüri puidust istekohad.

Vana materjali äraviimine ja uue toomine hakkab toimuma Lehe tänava kaudu.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Veebilehel kasutatakse küpsiseid