Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
17.03.2023

Pärnu linnavalitsuse haridusosakonna juhatajaks valiti Jana Ruubel, kes alustab sellel ametikohal tööd 17. aprillist.

Haridusosakonna juhatajaks kandideeris kaheksa inimest. „Lõpliku otsuse langetas komisjon Jana Ruubeli kasuks, sest kandidaadi haridus, varasem töökogemus ja iseloomuomadused lubavad täita haridusosakonna juhataja teenistusülesandeid parimal võimalikul moel. Jana on väga hea varasema valdkondliku kogemusega nii haridusasutuse juhtimises kui koostöövõrgustikega toimetamises. Jana on aktiivne ja ambitsioonikas, väga hea suhtleja ning pühendunud seatud eesmärkide tulemuslikule täitmisele,“ ütles linnavalitsuse personalijuht Teele Õismets.

Ruubel on lõpetanud Tartu ülikooli Pärnu kolledži ärijuhtimise magistrina ja töötas viimati Kihnu Kooli direktorina. Enne seda on ta olnud noorsootöö spetsialist, õpetaja, EASi Turismiarenduskeskuse arenduskonsultant, Eesti Maaturismi projektijuht ning juhtinud erinevaid eraettevõtteid.

„Olen avatud suhtleja ja pean lugu töötamisest meeskonnana, kuid olen ka hea üksi töötaja. Töökeskkonnas väärtustan eelkõige kaasatust, usaldust, vastutust ja järjepidevat arengut. Töötama motiveerib eesmärkide saavutamine, olgu selleks mõne uue projekti algatamine või siirad naerusuised lapsed nautimas põnevaid tegevusi. Olen hea pingetaluvusega, kohusetundlik ja positiivse ellusuhtumisega,“ iseloomustas Ruubel ennast.

Kuni Ruubeli tööle asumiseni täidab haridusosakonna juhtaja ülesandeid kaasava hariduse peaspetsialist Aive Aru.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Veebilehel kasutatakse küpsiseid