Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Tartu ülikooli Pärnu kolledž tähistab 1. juunil rahvusvahelist teenusedisaini päeva ja kutsub kõiki teemast huvitatuid kell 15 algavale üritusele "Teenusedisaineri mitmekülgne tööriistakast: teadmised, oskused, vahendid".

Päeva sisustavad rikkaliku kogemusega teenusedisainerid Joel Kotsjuba (teenusedisaini nõunik Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis) ja Riina Randver-Sõer (teenuste disaini ja juhtimise õppekava vilistlane, teenusejuht Maksu- ja Tolliametis).
Ajakava:
15.00 – 16.30 Teenuste juhtimine avalikus sektoris (teenusejuht vs teenusedisainer, avalike teenuste arendamise tööriistakast), Joel Kotsjuba, Riina Randver-Sõer.
16.30 – 17.15 Diskussioon – kuhu liigub Eesti teenusedisaini maastik? Joel Kotsjuba, Riina Randver-Sõer, Gerda Mihhailova.
17.15 – 18.00 Networking (vaba vestlus ja suupiste)
See on ainulaadne võimalus avastada ja arutleda teenuste juhtimise olulisuse üle avalikus sektoris ning mõtiskleda teenusejuhi ja teenusedisaineri rollide erinevuste ja sarnasuste teemal. Lisaks sellele tutvustatakse äsja valminud avalike digiteenuste disainimise tööriistakasti ning on võimalus näha-katsuda seonduvat kaardipakki.
Pärast esitlust diskuteerime koos osalejatega, milliseid arenguid ja trende on märgata Eesti teenusedisaini maastikul ja mis see teenusedisaini hariduse jaoks tähendab.
Lisaks on kohal ettevõtluse osakonna õppekavade programmijuhid. Huvilised saavad otse ära küsida kõik oma küsimused seoses sisseastumise ning õppimisega. Ootame osalema kõiki (teenuse)disainihuvilisi ja kõiki, kes kaaluvad sisseastumist mõnele neist õppekavadest:
• Teenuste disain ja juhtimine (magistriõpe)
• Disainmõtlemine ja digiturundus (bakalaureuseõpe)
• Ettevõtlus ja projektijuhtimine (rakenduskõrgharidusõpe)
• Persoonibrändipõhine ettevõtlus (magistriõpe)
Üritus on tasuta. Registreerumise tähtaeg on 30. mai. Registreeruda saab siin: https://parnu.ut.ee/et/sisu/teenusedisaini-päev

Birgit Tuulemäe
turundus- ja kommunikatsioonispetsialist
Tartu Ülikooli Pärnu kolledž
Ringi 35, 80012 Pärnu
521 7846
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Veebilehel kasutatakse küpsiseid