Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
22.05.2023

Paikuse Kooli taha, mullu renoveeritud skatepargi kõrvale ehitatakse sügiseks multifunktsionaalne spordiväljak, kus saab jalgpalli, võrkpalli, korvpalli, käsipalli, saalihokit, sulgpalli ja tennist mängida.

Spordiväljaku projekteerimis- ja ehitushanke võitis Lars Laj Eesti OÜ ja see läheb koos käibemaksuga maksma 160 970,40 eurot.

Piiretega ümbritsetud multifunktsionaalne spordiväljak on 40 meetrit pikk ja 21 meetrit lai. Väljak joonitakse erinevate mängude tarbeks ning varustatakse väravate, korvpallilaudade, tenniseseina ja võrgupostidega. Väljaku juurde paigutatakse kaks prügikasti.

Paikuse osavallakeskuse juhi, linnavalitsuse liikme Marika Valteri sõnul saab uut tasuta spordiväljakut kasutada ööpäev läbi. „Pärast koolitundide lõppemist on palliplatsile oodatud vaba aega veetma nii spordiringid, sõpruskonnad kui üksiküritajad. Multifunktsionaalset spordiväljakut, mille planeerimisse kaasati hulga oma ala spetsialiste, on kavandatud pea aasta. Lisaks erinevatele pallimängudele võimaldab tulevane palliplats korraliku külma talve korral sinna ka liuväljakut tekitada,“ rääkis Valter.

Tulevast spordiväljakut hakkab haldama kohalik spordikeskus.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Veebilehel kasutatakse küpsiseid