Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
22.05.2023

25. maist 13. augustini saab lennukiga Pärnu ja Helsingi vahet sõita, samaks ajaks avatakse Pärnus linnaliin nr 24, mis toob lennujaamast sobival ajal linna ja viib linnast lennujaama tagasi.

Helsingi ja Pärnu vahelised lennud toimuvad kaks korda nädalas, neljapäeviti ja pühapäeviti. Mõlemal päeval väljub lennuk Helsingist kell 13.10 ja on Pärnus kell 13.55. Pärnust Helsingisse alustab lennuk sõitmist kell 14.25 ja on Helsingis kell 15.15.

Samadel päevadel, neljapäeviti ja pühapäeviti on käigus linnaliin nr 24. Buss alustab sõitmist hotell Viikingi juurest kell 12.45 ja läbib teel järgmisi hotelle: Tervis, Wasa, Estonia, Hedon, Rannahotell, Tervise paradiis, Strand ja hotell Pärnu. Seejärel läbib buss peatusi Bussijaam, Teater, Tallinna mnt, Rohu, Härma, Savi ja Lennusalk ning jõuab lennujaama kell 13.22.

Lennujaamast tagasisõitu alustab buss kell 14.10 ja tuleb kesklinna mööda Tallinna maanteed. Pärast Bussijaama peatuse läbimist on järgmine peatus Hotell Pärnu, seejärel Viiking, Tervis, Wasa, Estonia, Hedon, Rannahotell, Tervise paradiis ja lõpetuseks Strand.

Täpne marsruut on avaldatud veebilehel Peatus.ee. Buss peatub hotellide juures asuvates tähistatud bussipeatustes. Liinil kehtivad linnaliinide piletihinnad ja soodustused, bussijuhilt ostes on üksikpileti hinnaks kolm eurot.
Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Veebilehel kasutatakse küpsiseid