Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
29.05.2023

Audru alevikus asuv Audru lasteaia Männituka maja saab aasta lõpuks juurdeehituse, mille tulemusena lisandub 40 sõime- ja lasteaiakohta ning lisaks renoveeritakse senised lasteaia köögi- ja abiruumid.

Praegu on Männituka majas neli rühma, millest üks on sõime- ja kolm aiarühmad. Pärast juurdeehituse valmimist avatakse seal kaks sõimerühma ja vanasse majja jäävad aiarühmad. Juurdeehitus mahutab 32 last, aiarühma saab kaheksa last juurde võtta.

„Papsaare küla on üks Eesti kiiremini kasvavaid elamupiirkondi ning Audrus ja Papsaares on suur lasteaiakohtade vajadus. Praegu on lasteaiajärjekorras ligemale sada last ja juurdeehitusega saame järjekorda oluliselt vähendada. Kaugem perspektiiv on ehitada piirkonda uus lasteaed,“ rääkis Pärnu linnavalitsuse liige, Audru osavallakeskuse juht Priit Annus.

Lisaks eraldi sissepääsuga ühekorruselisele juurdeehitusele renoveeritakse suvel Audru lasteaia Männituka majas senised köögi- ja abiruumid. Lasteaed on köögi remondi tõttu suletud 19. juunist 28. augustini.

Juurdeehituse ehitamiseks ning köögi- ja abiruumide renoveerimiseks korraldatud riigihanke võitis EVIKO Ehitus OÜ, kelle pakkumus oli koos käibemaksuga 885 069,96 eurot.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Veebilehel kasutatakse küpsiseid