Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
02.06.2023

Pärnu Lasteaiale Trall, Pärnu Lasteaiale Pöialpoiss, Paikuse Lasteaia Seljametsa majale, Pärnu Kuninga Tänava Põhikoolile ja Pärnu Kesklinna Lasteaiale antakse esmaspäeval, 5. juunil üle keskkonnamärgis ja tunnustus "Roheline lipp".

Tegemist on rahvusvahelise keskkonnaharidusliku programmi Roheline kool poolt väljastatava tunnustusega, mis tõendab õppeasutuse edukat osalemist programmis ja annab tunnistust sellest, et keskkonnasäästlik mõtteviis on osa kooli või lasteaia tegemistest süsteemselt ja terviklikult.

Tänavu antakse tunnustused üle Tallinnas, Innovatsioonikeskuses Mektory. Kohapeal tervitab õppeasutusi programmi patroon president Kersti Kaljulaid, seejärel antakse õppeasutuste esindajatele kätte rohelised lipud.

Programmi kohta saab täpsemalt lugeda kodulehelt, lippude kätteandmist on võimalik otseülekandena jälgida veebist. Pärnus osaleb Rohelise kooli programmis 11 haridusasutust, neist seitse on varem tunnistatud „Rohelise lipu“ vääriliseks.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Veebilehel kasutatakse küpsiseid