Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

rukkilillReedel, 23. veebruaril linnavalitsuses ja osavallakeskustes tööaeg 8–12
Head vabariigi aastapäeva!
Vaata ka: aastapäeva tähistamine Pärnus

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
08.06.2023

Pärnu linna hajaasustusega piirkondades elavad erateede omanikud võivad Pärnu linnavalitsuselt teede parandamiseks 15. juunini tasuta kruusa taotleda.

Kruusa eraldamist võib taotleda üks kord kolme aasta jooksul rahvastikuregistri järgi Pärnu linna hajaasustusega piirkonnas elav eratee omanik. Kruusa antakse kuni 20 tonni 100 meetri pikkuse eratee lõigu kohta, kuid mitte rohkem kui 100 tonni ühe taotleja ja eratee kohta. Kruusa veo ja laotamise kulud on taotlejate endi kanda.

Enne taotluse esitamist peab tee äärest olema eemaldatud liiklemist ja kruusa laotamist takistav võsa või muu taimestik. Kruusavedu ja -laotamine peab olema tehtud hiljemalt 40 päeva jooksul pärast kruusa eraldamise otsuse jõustumist.

Taotlusvormi ja lisainfot leiab Pärnu linna kodulehelt. Digiallkirjastatud taotlus tuleks saata hiljemalt 15. juuniks e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Kes eelistab taotluse ise kohale toimetada, võib selle allkirjastada ja viia Pärnu linnavalitsuse (Suur-Sepa 16) või Audru (Pärna allee 7), Tõstamaa (Sadama tee 2) või Paikuse (Pärnade pst 11) osavallakeskuse postkasti.

Pressiteate koostas:
Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lisainfo:
Mati Anspal
Pärnu linnavalitsuse teedespetsialist
5430 0594
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


 

Veebilehel kasutatakse küpsiseid