Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

rukkilillReedel, 23. veebruaril linnavalitsuses ja osavallakeskustes tööaeg 8–12
Head vabariigi aastapäeva!
Vaata ka: aastapäeva tähistamine Pärnus

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
19.06.2023

Pärnu linnavalitsus otsustas määrata 200 euro suuruse preemia gümnaasiumi kuldmedaliga lõpetajatele ja 100 euro suuruse preemia gümnaasiumi hõbemedaliga lõpetajatele.

Gümnaasiumi kuldmedaliga lõpetajaid on tänavu 37. Pärnu Koidula Gümnaasiumi lõpetavad kuldmedaliga Martin Eier, Karel Allik, Anabel Kalamees, Karoliina Liitmaa, Silver Slinko, Laura Prengel, Anna-Maria Pogrebnaja, Jessica Turk, Alexia Laanemets, Helena Vaik, Annika Vunk, Oleksiy Kostin, Martiina Vaht, Gerttu Johanna Riik, Taire Teniste, Johanna Aedma ja Lisette Baum.

Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumis on sel aastal 11 kuldmedalisti. Nendeks on Nicole Gavrijaševa, Grete-Anelle Hall, Carolin Illenzeer, Emma Liisa Lõhmus, Kaisa Talts, Sten Vipre, Marian Lepik, Riin Annusvere, Karoliine Tarjus, Kadri Anna Saar ja Viktoria Ellermaa.

Pärnu Ühisgümnaasiumi lõpetavad kuldmedaliga Joonas Asumets, Marian Mandre ja Kaisa Vaherna, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasiumi Kerli Kann, Martin Talvi, Angeelika Viir ja Laura Vaht. Tõstamaa Keskkooli kuldmedalistid on Marleen Sahtel ja Grettel Soonisoo.

Kuldmedaliga lõpetajad on kutsutud Pärnu linnapea Romek Kosenkraniuse pidulikule vastuvõtule, mis toimub 26. juunil kell 14 Ammende Villas. Kuldmedalistidele antakse linnapea tänukiri ja hansalinn Pärnu meenemünt.

Tänavu premeeritakse esmakordselt ka hõbemedaliga lõpetajaid, keda on kokku 24. Pärnu Sütevaka Gümnaasiumi lõpetavad hõbemedaliga Anette Esken, Kristin Laanemets, Rebeka Luks, Lisandra Mäe, Emilie Olsen, Kristin Salu, Simona Saavik, Grete Liis Titma, Pille-Riin Reigo ja Annemari Mikk, Pärnu Koidula Gümnaasiumi Henrik Urbanik, Kristin Sepp, Katriin Saarep, Remo Raiesmaa, Kris Markus Aaslaid, Triinu Võsumets, Grete Oad ja Jaanika Karjus.

Pärnu Ühisgümnaasiumi hõbemedaliga lõpetajad on Eleanora Aron ja Karmel-Gretlin Raadik. Pärnu Täiskasvanute Gümnaasiumi lõpetavad hõbemedaliga Kertu Rappu, Angelika Tammik, Mari-Liis Tasane ja Laura Teidearu.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


 

Veebilehel kasutatakse küpsiseid