Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Telia teeb ööl vastu 1. septembrit võrguarendustöid, mille tõttu on mõjutatud ettevõtte mobiilsideteenuste töö Pärnu ümbruse külade ja Audru aleviku piirkonnas.

Tööd toimuvad 1. septembri öösel vahemikus kell 1:00 kuni 5:00 ning sellel ajal võib esineda häireid ja katkestusi Telia mobiilsideteenuste (kõned, sõnumid, mobiilne internet) ja koduteenuste (koduinternet ja TV-teenus üle 4G ja 5G võrgu) töös.
Töödest on mõjutatud Papsaare, Kõima, Kavaru, Soeva, Liu ,Lindi, Ahaste ja Jõõpre külade ümbrus ning Audru aleviku piirkond.

Arendustöid viiakse läbi öösel, et nende mõju klientidele oleks võimalikult väike. Tööde eesmärk on tagada klientidele veelgi paremad ja kasutajasõbralikumad teenused.

Telia tuletab meelde, et mobiilside häirete ajal saab hädaabi korral helistada numbrile 112 teiste operaatorite võrke kasutades. Selleks tuleb helistamise eel eemaldada mobiiltelefonist SIM-kaart või teha mobiiltelefonile taaskäivitus ja PIN-koodi sisestamise asemel helistada hädaabi numbrile.

Telia tänab mõistva suhtumise eest ja palub vabandust võimalike ebamugavuste pärast.

Raigo Neudorf
Telia meediasuhete juht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Veebilehel kasutatakse küpsiseid