Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

14.09.2023

Pärnu politseijaoskond ja Pärnu linn on aastaid teinud koostööd, et töötada välja asutustevahelised tööprotsessid, mille tulemused aitavad noore probleemide kuhjumist ja süvenemist ennetada ja vähendada.

Koostöösse on kaasatud partnereid nii haridus- kui ka tervishoiuvaldkonnast ning rakendatud on erinevaid koostöömudeleid, mis aitaksid vähendada ja ennetada õigusrikkumisi.

Ühiste tegevuste eesmärgiks on tagada abivajavate laste parem märkamine ning nende ja perede tulemuslikum toetamine.

2023. aastal on käivitumas pilootprojekt Ankur, mille eesmärgiks on kuni 18-aastaste laste ja noorte heaolu edendamine ning kuritegevuse ennetamine. Projekti käigus püüab professionaalne meeskond multidistsiplinaarse hindamise kaudu välja selgitada noorte probleemide põhjused.

Lisaks soovitakse kaardistada Pärnu linnas pakutavad tegevused ja meetmed, mis toetavad lastega peresid (nt vaimse tervise valdkonnas, noorsootöö ja huviharidus, sõltuvusprobleemid, vabatahtlik töö, tugiteenused ja programmid jmt).

Kaardistamiseks palub Pärnu linnavalitsus teenuseosutajatel anda pakutavatest tegevustest teada e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..


Lisainfo:
Linda Õisman
Pärnu linnavalitsuse lastekaitseteenistuse juhataja
444 8124 | 5306 7633 | See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Veebilehel kasutatakse küpsiseid