Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

rukkilillReedel, 23. veebruaril linnavalitsuses ja osavallakeskustes tööaeg 8–12
Head vabariigi aastapäeva!
Vaata ka: aastapäeva tähistamine Pärnus

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
16.10.2023

Pärnu linna arengukava tegevuskava ja linna eelarvestrateegia aastateks 2024-2028 muutmiseks tehti 43 ettepanekut, mille kohta linnavalitsus kujundab seisukoha ja vastab ettepanekute esitajatele nädala-paari jooksul.

Arengukava tegevuskava ja eelarvestrateegia avalik väljapanek toimus 21. septembrist 11. oktoobrini. 13. oktoobri pärastlõunal oli linnavalitsuses mõlema dokumendi avalik arutelu.

Kohale tulnuid huvitas Supeluse, Karusselli ja Aisa tänava liikluskorraldus, karavanide parkimine, linna laenukoormus jpm. Erinevad linnavalitsuse töötajad vastasid esitatud küsimustele ja selgitasid linnavalitsuse kavatsusi.

Arengukava tegevuskavas aastateks 2024-2028 kajastuvad linna arengu jaoks olulised algatused ja investeeringud. Selle lisades „Investeeringute kava 2024–2028“ ja „Investeeringute kava 2029–2035“ on täpsustatud ja korrigeeritud tegevuste maksumust, täitmise aega ja finantseerimisallikaid. Eelarvestrateegias on planeeritud vahendeid, mille abil arengukavas püstitatud eesmärkideni jõuda.

Igal aastal uuendatav arengukava tegevuskava ja linna eelarvestrateegia on kavas vastu võtta 16. novembril toimuval Pärnu linnavolikogu istungil.

Pressiteate koostas:
Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lisainfo:
Eveli Uisk
Pärnu linnavalitsuse arenguosakonna juhataja
5855 6879
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


 

Veebilehel kasutatakse küpsiseid