Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

rukkilillReedel, 23. veebruaril linnavalitsuses ja osavallakeskustes tööaeg 8–12
Head vabariigi aastapäeva!
Vaata ka: aastapäeva tähistamine Pärnus

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
19.10.2023

Pärnus Oja 122 kinnistul valmis laste mänguväljak, mis koosneb mäenõlval asuvast liumäest, suuremast ronilast, väiksemast liumäega ronilast, ringkarussellist, lauatenniselauast, väikesest vedrukiigest ja kahest rippkiigest.

Lisaks on kõnnitee äärde paigaldatud neli jalgrattahoidjat, kolm pinki ja kaks prügikasti.

Mänguväljaku kujundas Hüüp OÜ ja rajas OÜ Eleri Finants. Tööd läksid maksma 40 000 eurot.

Oja piirkonda mänguväljaku rajamise poolt hääletas eelmise aasta kaasava eelarve rahvahääletusel 948 inimest, kuid rahvahääletuse võitis 1113 häälega Vana-Pärnu seikluspark. Arvestades inimeste nii suurt huvi otsustas linnavalitsus mänguväljaku Oja tänava äärde siiski rajada.

Abilinnapea Irina Talviste sõnul on lapsevanemad mänguväljakut selles piirkonnas kaua oodanud ja nüüd on see valmis. „Loodetavasti pakub uus mänguväljak pikkadeks aastateks rõõmu ja lusti nii piirkonna lastele kui teistele linnakodanikele,“ ütles ta.

Selle aasta kaasava eelarve konkursile esitati 18 ideed. Esitatud ideid hindab linnavalitsuse komisjon, rahvahääletus toimub 1.-31. detsembrini. Võiduideed tuleb ellu viia 2024. aasta jooksul.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Veebilehel kasutatakse küpsiseid