Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

rukkilillReedel, 23. veebruaril linnavalitsuses ja osavallakeskustes tööaeg 8–12
Head vabariigi aastapäeva!
Vaata ka: aastapäeva tähistamine Pärnus

Pressiteated, uudised

30.10.2023
Pärnu Restoranide Nädal


11.–19. novembrini kogunevad kõik heade maitsete sõbrad taas Pärnus. Juba üheksandat korda toimub Pärnu Restoranide Nädal, millest tänavu võtab osa 24 restorani.

Restoranide Nädal on aastatega muutunud Pärnumaa üheks olulisemaks sündmuseks, mis toob hooajavälisel ajal linna tuhandeid külastajaid. 9 päeva jooksul pakuvad restoranid soodsama hinnaga põnevaid 3-käigulisi erimenüüsid. Häid pakkumisi teevad ka hotellid, teatrid ja mitmed teised Pärnu ettevõtted ning linnaruumis leiab aset eripalgelisi meelelahutussündmuseid.

Nädala avab suurejooneline Peakokkade õhtusöök 10. novembril Pärnu kontserdimajas, kus lisaks maitseelamustele saab nautida muusikagurmeed Maarja ja Koit Toome esituses.

„Pärnu linnavalitsus on toetanud Restoranide Nädala toimumist juba 2015. aastast. Hea meel on tõdeda, et sündmust armastavad ja ootavad nii kohalikud kui ka külalised kaugemalt ja lähemalt. Jalutuskäik sügiseses rannas või mõnes värvirohkes pargis ja siis üks mõnus restoranikogemus. Kõlab nagu plaan! Kindlasti tahan kiita meie restorane, kes teemanädalal eripakkumistega välja tulevad ja külalistele avastamisrõõmu pakuvad.

On erakordselt hea meel, et sel aastal on Restoranide Nädalal kaasa tegemas suisa 24 restorani, nii et kohalikel ja turistidel on Pärnus valikut küllaga," kommenteerib Pärnu linnavalitsuse arenguosakonna turismiarenduse juht Annika Raadik.

Tänavu pakuvad erilisi toiduelamusi järgmised Pärnumaa restoranid: Café Grand, Ferro, Gastronoom, Kastrul, Koduresto Kirss Toidul, Mon Ami, MUM Cafe, Oregano restoran, Pärnu Jahtklubi restoran, Rannahotelli restoran, Resto Akord, Restoran Eagle, Restoran Edelweiss, Restoran Fööniks, Restoran Kuu, Restoran Purpur, Restoran Raimond, RÖÖM, Strand restoran, Vehverments bar & tostadas, Villa Ammende, Villa Wesset, Vorstid & Vahvlid Köök & Baar, Wasa Resort restoran.

Pärnu Restoranide Nädala erimenüüde broneerimine on avatud aadressil http://www.parnurestaurantweek.ee


 

Veebilehel kasutatakse küpsiseid