Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Aastal 2023 edukalt alguse saanud Pärnumaa ettevõtluse parimatest parimate juhtide tunnustamine tuleb taas.

Pärnumaa Ettevõtete Koda kutsub Pärnumaa ettevõtteid, sõltumata suurusest ja omandivormist, nii Pärnumaa Ettevõtete Kojast kui ka sellest väljastpoolt, esitama oma parimaid juhte Juhtimise Meistriklassi kandidaatideks.

Pärnu legendaarse linnajuhi Oscar Alexander Brackmanni mantlipärija tiitlit väärt tegijaid saab nomineerida 23. novembrist 2023 kuni 24. veebruarini 2024 Pärnumaa Ettevõtete Koja veebilehel.

Esitatud kandidaatide hulgast valib parimad välja väärikas žürii: Maaja Vadi, Tartu Ülikooli majandusteaduskond, juhtimise professor; Sirje Tammiste, Tammiste Personalibüroo OÜ; Marika Priske, Gennet Laboratories AS, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ning Sotsiaalministeeriumi ekskantsler; Toomas Kuuda, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, Pärnu esinduse juhataja; Kaupo Kalev, Salva Kindlustus AS juhatuse liige; Siiri Erala, Pärnu Postimehe peatoimetaja.

Juhtimise Meistriklass – Pärnumaa parim tegevjuht, finantsjuht, personalijuht, müügi- või turundusjuht, teenuse- või tootmisjuht – hüütakse välja Pärnumaa ettevõtlike suurel aastagalal Brackmanni Pärand 13. aprillil 2024.

Juhtimise Meistriklassist ja Brackmanni Pärandist:

Marten Palu, Gamecan OÜ. Juhtimise Meistriklass 2023 laureaat – parim tegevjuht:
„Meie, juhid, kasutame ambitsioonikate eesmärkide saavutamiseks oma inimeste kõige väärtuslikumat ressurssi – aega. Seetõttu on eelduste loomine kollektiivi liikmete isiklikule ja kollektiivsele õnnestumisele ning heaolule vähim, milleks me juhtidena kohustatud oleme.“

Sirje Tammiste, Tammiste Personalibüroo OÜ. Juhtimise Meistriklass 2023 ja 2024 žürii liige:
„Juhtide värbajana ja coachina tean, kui keeruline on juhiks kasvamise ja olemise teekond. Mida kõike juhilt ei oodata – suurepärast valdkonna tundmist, strateegilist mõtlemist ja suutlikkust mõista detailide mõju, oskust protsesse juhtida, kõrget stressitaluvust, enesejuhtimise oskust jne. Mis veelgi keerulisem – suutlikkust õigeid inimesi värvata ja vaatamata töötajate isiksuslikele erinevustele, oskust nad meeskonnana koostööle juhtida. Kui ettevõte on edukas, on see meeskonna edu. Kui on rasked ajad, vastutab juht.
Soovime väärtustada ja tunnustada valdkondade juhtide ja tippjuhtide tööd. Peame oluliseks, et juhid saaksid jagada oma ärifilossoofiat ja kogemuslugusid – et innustada ja inspireerida teisi paremaks juhiks saamise teel. Igal meeskonnal on võimalus oma juhti esile tuua, esitades ta Juhtimise Meistriklassi nominendiks. Head sõnad annavad jõudu, seega olge lahked oma suurepäraseid juhte märkama ja tunnustama!“

Maaja Vadi, Tartu Ülikooli majandusteaduskond, juhtimise professor. Juhtimise Meistriklass 2023 ja 2024 žürii liige:
„Brackmanni Pärandi galaga tipnev konkurss seob huvitaval moel mineviku, oleviku ja tuleviku ja see keskendub nutika, tegusa ja uuendusliku majandustegevuse esile tõstmisele. Majandustegevuse tulemused sõltuvad märkimisväärselt juhtimise kvaliteedist ja just seepärast on õigustatud nimetada parimaid Juhtimise Meistriklassi esindajateks. Juhtimise töö silmapaistvate esindajate välja selgitamisest võidavad kõik osapooled. Esmalt, erinevate erialade esindajatel on vajadus ja võimalus mõelda, milline on väga hea sooritus. Sel moel ja teadmisel saavad töötajad tagasisidet ja mõelda ka oma arenguvajadustele. Teiseks, ettevõtetes tekib positiivne surve oma töötajaid esile tõsta. Õpime ehk paremini positiivset tagasisidet andma. Aeg-ajalt tundub, et see on tahaplaanile jäänud ning juhtidele hea sõna ja hinnangu andmine pole eriti levinud tegevus. Kolmandaks, tegemist on väga ambitsioonika ettevõtmisega ning see seob Pärnu ettevõtluse ja majandustegevuse kogukonda. Suurem osa konkursi ettevalmistamisest ja läbiviimisest tehakse igapäevase põhitöö kõrvalt. Selles ürituses on palju entusiasmi ja pühendumist. Lõppüritus näitab kui suur on väike Pärnu.“

Aasta 2024 Juhtimise Meistriklassi ja Brackmanni Pärandit tutvustav lühiklipp ning lisainfo on leitav Pärnumaa Ettevõtete Koja veebilehelt https://pevk.ee/juhtimise-meistriklass.

Andres Sooniste.
Pärnumaa Ettevõtete Koda,
Brackmanni Pärandi korraldusmeeskond.
5092687
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Veebilehel kasutatakse küpsiseid