Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

rukkilillReedel, 23. veebruaril linnavalitsuses ja osavallakeskustes tööaeg 8–12
Head vabariigi aastapäeva!
Vaata ka: aastapäeva tähistamine Pärnus

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
24.11.2023

Audru osavallakeskus kuulutab välja konkursi „Jõuluvalgus 2023“, et selgitada välja paremini valgustatud ühepereelamud ja korterelamud.

„Ootame, et eramute omanikud ja korteriühistuid annaksid meile teada enda kaunitest jõuluehteisse rüütatud hoonetest ja õuealadest. Kuna omanikud ise on tihtipeale tagasihoidlikud enda esitamisel, siis kutsun häid naabreid ja lihtsailt möödujaid üles meile teada andma jõulukaunistuste poolest silmapaistvatest kodudest,“ rääkis osavallakeskuse juht Priit Annus.

Konkursile saab kandidaate esitada kuni 20. detsembrini, saates aadressi ja foto jõulutuledes kodust e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Parimad selgitatakse välja kahes kategoorias: ühepereelamud ja korterelamud. Konkursi võitjad kinnitab Audru osavallakogu, auhinnad antakse üle Audru osavallakeskuses Eesti Vabariigi aastapäeva pidulikul aktusel.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Veebilehel kasutatakse küpsiseid