Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

rukkilillReedel, 23. veebruaril linnavalitsuses ja osavallakeskustes tööaeg 8–12
Head vabariigi aastapäeva!
Vaata ka: aastapäeva tähistamine Pärnus

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
27.11.2023
Pärnu linnavalitsus kuulutab välja jõulukaunistuste konkursi, et innustada inimesi, ettevõtteid ja asutusi hoonete fassaade, aknaid ja hoove ehtima ning andma sellega panuse pühademeeleolu loomiseks kodulinnas.

Konkursist võivad osa võtta kõik: era- ja kortermajade elanikud, koolid, lasteaiad, ettevõtted, organisatsioonid ja asutused. Hindamine toimub kuues kategoorias: parim vaateaken, parim kortermaja aken, parim eramaja keskuslinnas, parim eramaja osavaldades, parim korterelamu ja parim asutus (kaasa arvatud koolid ja lasteaiad).

Pärnu linnaaednik Anu Nurmesalu julgustas inimesi hooneid ja õuealasid fantaasiarikkalt kaunistama ning andma toredalt dekoreeritud kohtadest linnavalitsusele teada. „Pühadeks tasub valmistuda kogu perega. Kodule jõuluilme andmine annab pühadetunde ootuse ning eriti väikestele lastele jäävad perega koostoimetamisest ja kodu kaunistamisest ilusad mälestused “ rääkis Nurmesalu.

Oma korteri või maja aknaid, fassaadi ja/või õueala kaunistades võidavad Nurmesalu hinnangul kõik – nii elanikud, naabrid kui laiemalt kogu linn. „Dekoraatorid muutuvad aina leidlikumaks ning piirdeaedu, õuesid, platse, elumaju, kõrvalhooneid, puid-põõsaid ja teisi kohti osatakse nutikalt temaatiliselt ära kaunistada,“ lausus Nurmesalu.

Parimate omavalitsuse jõulukaunistuste kohta ootab linnavalitsus infot 13. detsembrini (kaasa arvatud). Lühikirjelduse, aadressi ja võimalusel ka foto dekoratsioonidest palume saata Pärnu linnaaednikule e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Konkursi auhinnad antakse üle 17. detsembril kell 13 Iseseisvuse väljakul Pärnu jõulukülas. Parimaid tunnustab linn maiustuste ja auhindadega, mille on välja pannud OÜ Adam Decolight.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Veebilehel kasutatakse küpsiseid