Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
22.01.2024

Pärnu linnavalitsus otsustas juulikuus ajutiselt sulgeda kaheksa keskuslinna Pärnu lasteaeda ning jätta sulgetavate lasteaedade puhkuse ajaks tööle Kastani ja Liblika lasteaia, mis asuvad teine teisel pool jõge.

Keskuslinna Pärnu lasteaedadest on 1. juulist 31. juulini töötajate ja lapsevanemate puhkuste tõttu ajutiselt suletud Kesklinna, Mai, Pöialpoisi, Raja, Tralli, Vana-Sauga, Ülejõe ja Tammsaare lasteaed. Kõigile nendes lasteaedades käivatele lastele tagatakse vajadusel Kastani ja Liblika lasteaias koht, seal asub tööle ka osa sulgetavate lasteaedade personalist.

„Varem puhkasid piirkonna või mitme majaga lasteaiad erinevatel aegadel. Lasteaiad töötasid nii üle- kui alakoormusega ja keeruline oli suvel ootamatult tekkivaid kohavajadusi tagada. Lasteaedades läbi viidud küsitlus näitas, et lasteaiakohtade vajaduse saab juulikuus rahuldada kahe keskuslinna lasteaia avatuna hoidmisega. Muudatuse eesmärgiks on muuta lasteaedade ajutine sulgemine puhkuste planeerimiseks selgemaks ja lihtsamaks ning anda sellest varakult teada,“ rääkis linnavalitsuse haridusosakonna juhataja Jana Ruubel.

Osavaldades töötavate lasteaedade ajutise sulgemise otsustab linnavalitsus hiljem.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Veebilehel kasutatakse küpsiseid