Jäta menüü vahele

PRESSITEATED, UUDISED

25.11.2016

V Lääne-Eesti Turismikonverentsil tunnustati Pärnu teemanädalaid II kohaga turismiarendaja kategoorias.

MTÜ Lääne-Eesti Turismi poolt korraldatud turismikonverentsil “Kuidas saada ühendust,” tunnustati Pärnu linna ning ettevõtjate ühistööd Pärnu teemanädalate algatamise eest. Teemanädalaid autasustati II kohaga kategoorias turismiarendajad. 

Lääne-Eesti parima turismiarendaja kategoorias võidutses aga Peter-Kalev Hunt, kes on nii Saare Golfi kui ka Pärnu Bay Golf Linksi omanik.

Pärnu teemanädalate kampaaniad: Pärnu restoranide nädal, Pärnu kohvikute nädal ja Pärnu Spaanädal said alguse koostöös ettevõtjate ja avaliku sektori vahel.
"Pärnu esimest restoranide nädalat planeerides soovisime tuua maailmas tuntuks saanud traditsiooni ka meie suvepealinna. Hea võimaluse kampaania algatamiseks andsid vahetult enne restoranide nädala idee algatamist Pärnusse tööle asunud tippkokad. Idee Pärnu Restoranide Nädala korraldamiseks tuli ettevõtjatelt endilt, kes olid kogu protsessi käigus aktiivsed kaasamõtlejad ja ideede generaatorid,” lausus linnavalitsuse arenguteenistuse juhataja Anneli Lepp.

Kampaaniaid planeerides võeti arvesse väikelinna eripära, et aprillis ja oktoobris tavaliselt järjekorda ukse taga ei ole. Korraldajate jaoks oli külastajate rohkus toredaks üllatuseks ja nii suurt tungi ei osatud ette näha. Lepa sõnul võeti Restoranide nädala Pärnusse toomise idee juba esimesel aastal väga hästi vastu, paljud osalevatest restoranidest olid välja müüdud juba enne nädala algust.

Pärnu restoranide nädal, Pärnu kohvikute nädal ja Pärnu spaanädal on suurepärased näited ettevõtjate ja avaliku sektori vahelisest koostööst ning ühisturundusest madalhooaja elavdamiseks.

MTÜ Lääne-Eesti Turismi poolt korraldatud konkursi ja tunnustamise eesmärgiks on tuua esile Lääne-Eesti regioonis edukalt tegutsevaid turismiettevõtjaid, -arendajaid ja atraktiivseid valdkondlikke projekte ning teadvustada regiooni inimestele turismivaldkonna olulisust. Tunnustused anti välja kahes kategoorias: AASTA TURISMITEGU ja LÄÄNE-EESTI PARIM TURISMIARENDAJA


Koroonaviiruse levikuga seotud teated

Tõstamaa osavallakeskus

Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid