Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Aitame_Ukrainat.pngAitame Ukrainat!
• Võimalused Ukraina inimeste abistamiseks (sh Pärnus)
• Інформація для українських біженців (UK)
• Информация для военных беженцев из Украины (RU)

• Pärnu linna sõjapõgenike abistamise fond
Kõik kes soovivad ukrainlasi aidata, saavad teha ülekande SEB Pangas asuvale linnavalitsuse kontole EE021010902001671005. 

Pressiteated, uudised

25.11.2016

V Lääne-Eesti Turismikonverentsil tunnustati Pärnu teemanädalaid II kohaga turismiarendaja kategoorias.

MTÜ Lääne-Eesti Turismi poolt korraldatud turismikonverentsil “Kuidas saada ühendust,” tunnustati Pärnu linna ning ettevõtjate ühistööd Pärnu teemanädalate algatamise eest. Teemanädalaid autasustati II kohaga kategoorias turismiarendajad. 

Lääne-Eesti parima turismiarendaja kategoorias võidutses aga Peter-Kalev Hunt, kes on nii Saare Golfi kui ka Pärnu Bay Golf Linksi omanik.

Pärnu teemanädalate kampaaniad: Pärnu restoranide nädal, Pärnu kohvikute nädal ja Pärnu Spaanädal said alguse koostöös ettevõtjate ja avaliku sektori vahel.
"Pärnu esimest restoranide nädalat planeerides soovisime tuua maailmas tuntuks saanud traditsiooni ka meie suvepealinna. Hea võimaluse kampaania algatamiseks andsid vahetult enne restoranide nädala idee algatamist Pärnusse tööle asunud tippkokad. Idee Pärnu Restoranide Nädala korraldamiseks tuli ettevõtjatelt endilt, kes olid kogu protsessi käigus aktiivsed kaasamõtlejad ja ideede generaatorid,” lausus linnavalitsuse arenguteenistuse juhataja Anneli Lepp.

Kampaaniaid planeerides võeti arvesse väikelinna eripära, et aprillis ja oktoobris tavaliselt järjekorda ukse taga ei ole. Korraldajate jaoks oli külastajate rohkus toredaks üllatuseks ja nii suurt tungi ei osatud ette näha. Lepa sõnul võeti Restoranide nädala Pärnusse toomise idee juba esimesel aastal väga hästi vastu, paljud osalevatest restoranidest olid välja müüdud juba enne nädala algust.

Pärnu restoranide nädal, Pärnu kohvikute nädal ja Pärnu spaanädal on suurepärased näited ettevõtjate ja avaliku sektori vahelisest koostööst ning ühisturundusest madalhooaja elavdamiseks.

MTÜ Lääne-Eesti Turismi poolt korraldatud konkursi ja tunnustamise eesmärgiks on tuua esile Lääne-Eesti regioonis edukalt tegutsevaid turismiettevõtjaid, -arendajaid ja atraktiivseid valdkondlikke projekte ning teadvustada regiooni inimestele turismivaldkonna olulisust. Tunnustused anti välja kahes kategoorias: AASTA TURISMITEGU ja LÄÄNE-EESTI PARIM TURISMIARENDAJA


Pärnu linnavalitsus
Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
Avatud: E–N 8–17 ; R: 8–16

• 444 8200 (linnavalitsus)
• 444 8103 (volikogu)
• linnavalitsus[at]parnu.ee
• Kõik kontaktid

• Nädala eelinfo
• Linnavalitsuse istungid

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Tõstamaa osavallakeskus
Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid