Jäta menüü vahele

PRESSITEATED, UUDISED

12.12.2016

Ühiskondlike organisatsioonide esindajatest ja Pärnu linnavalitsuse liikmetest koosnev komisjon tunnustas tiitliga “Aasta naine 2016” Ilme Seeperet ja “Aasta mees 2016” Matti Killingut.

„Aasta naine 2016“ tiitliga tunnustatakse Ilme Seeperet, kes on mitmeid aastaid panustanud Pärnu linna sotsiaalvaldkonna tegemistesse. Ilme Seepere juhib mittetulundusühingut „Pärnu Horisont“, mis tegeleb Pärnu linnas juba alates 2009. aastast erinevatele sihtgruppidele sotsiaalteenuste osutamisega ning on usaldusväärne partner ka riigile Töötukassa ja Sotsiaalkindlustusameti kaudu.

Ilme Seepere on keerulises sotsiaalvaldkonnas tegutsedes säilitanud usu ja tahtmise maailma paremaks muutmiseks ning suudab ka väga keeruliste klientidega tegeledes näha võimalusi muutusteks. Tänu tema hoolimisele ja pühendumisele on kümned inimesed leidnud uuesti jõu ja tahtmise ise elus hakkama saada.

„Aasta meheks 2016“ valiti Pärnu Kalevi sõudekeskuse juht ja Eesti sõudekoonise peatreener Matti Killing. Tema juhendatav Eesti sõudekoondise meeste paarisaeruline neljapaat, koosseisus Kaspar Taimsoo, Tõnu Endrekson, Allar Raja ja Andrei Jämsä, võitis Rio de Janeiros olümpiamängudel pronksmedali.

Killing omab Pärnu spordielu arendamisel ja juhtimisel ning linna positiivse kuvandi loomisel silmapaistvat mõju. Treenerina on ta aastakümneid panustanud sõudmise arendamisesse ja juhendanud sadu sportlasi. Detsembris pälvis ta EOK poolt eliittreeneri ehk kõrgeima kutsetaseme. Matti Killing on väga sihikindel ja nii enda kui ka oma õpilaste suhtes kõrgete nõudmistega. Ta oskab inimesi innustada ja panna neid uskuma esmapilgul uskumatutesse eesmärkidesse.

Tunnustused antakse üle 22. detsembril Ammende Villas.

Tunnustuse eesmärgiks on väärtustada naisi ja mehi, kes on käesoleva aasta jooksul Pärnu linna arengule ja heaolule aktiivselt ning oluliselt kaasa aidanud. Pärnu aasta mehe ja aasta naise tiitliga kaasneb rändauhind, mille miniatuurne duplikaat jääb tiitli saajale. Tunnustusi on antud 1998. aastast.

Vaata lisaks: Pärnu aasta naine ja aasta mees


Koroonaviiruse levikuga seotud teated

Tõstamaa osavallakeskus

Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid