Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

18.01.2017

Pärnu Linnavalitsus, SA Pärnumaa Turism ja kohalikud turismiettevõtjad osalevad 19.-22. jaanuarini Helsingis toimuval Põhjamaade suurimal turismimessil Matka.

Pärnumaa väljapaneku fookuses on spaa- ja konverentsiturism, mida täiendavad omanäolised pakkumised aktiivseks puhkuse- või ärireisiks kogu maakonnas. Kaaseksponentidena on Pärnumaa pinnal Estonia Spa Hotels AS, Hedon SPA & HOTEL, Rannahotell, Strand Spa & Konverentsihotell, Villa Ammende ja White Beach Golf.

Pärnumaa messiboks on sel aastal kahekorruseline. Messiboksi valge ja minimalistlik kujundus peegeldab Pärnu funktsionalistlikku kuurordiarhitektuuri. Ülemisele korrusele on loodud hubane nurgake kohtumiste korraldamiseks.

Helsingis toimuval turismimessil tutvustatakse kõiki 2017. aastal Pärnumaal toimuvaid uuendusi, sündmusi ja olemasolevaid teenuseid ning tegevusi.

Põhjamaade suurim lõpptarbijatele ja turismiprofessionaalidele mõeldud mess meelitab igal aastal Helsingisse ligemale 70 000 külastajat.

Vaata lisaks: Matka 2017


Lisainfo:
Kaire Ilus
SA Pärnumaa Turism juhataja
4473 000, 5330 4134 
kaire.ilus[at]visitparnu.com

Anneli Lepp
Pärnu Linnavalitsuse arenguteenistuse juhataja
444 8361
anneli.lepp[at]lv.parnu.ee


 

biojäätmete konteinerite soodusmüük

Biojäätmete konteinerite ja kiirkompostrite soodusmüük 
Kompostri müük eraisikule • Kompostri tutvustus (mõõt 115x58x58)
Konteineri müük korteriühistule 
• Kogused on piiratud, ostusoove võetakse vastu kuni kõik on müüdud
• Täpsem info

• Ostetud kompostri saab kätte 24. märtsil kl 12–13 Pärnus Raba 30a platsil. Kaasa ID-kaart! Muul ajal järeletulemiseks saab aja kokku leppida e-posti aadressil kadri.koresaar@parnu.ee.

Veebilehel kasutatakse küpsiseid