Jäta menüü vahele

PRESSITEATED, UUDISED

02.03.2017

Pärnu Spaanädala ettevalmistused on tehtud ja juba sel laupäeval stardib suvepealinnas teine spaanädal.

4.-12. märtsini toimuv Pärnu Spaanädal meelitab huvilisi kampaaniast osa saama oma parimate pakkumistega. Pärnu Linnavalitsuse arenguteenistuse juhataja Anneli Lepa sõnul on Pärnu ettevõtted kampaanianädalaks kokku pannud põnevaid pakette nii päevaseks külastuseks kui ka spaade nautimiseks koos majutusega. “Külastamist ootavad ka Pärnu kohvikud ja restoranid, kus pakutavad road on tehtud peamiselt kodumaisest toorainest ja kannavad tervistavat väärtust. Lisaks saab spaanädalal osaleda mitmete spordiklubide näidistundides. Näidistundide info leiate spaanädala kodulehelt, osalemiseks tuleks aegsasti helistada või kirjutada otse spordiklubisse,” rääkis Lepp.

Hedon SPA & Hotelli turundusspetsialist Triin Jaansoni väitel on Spaanädala ettevalmistused läinud väga hästi ja nädalavahetuste laupäevad on meie Spaanädala majutusega „Kümbluspakett“ juba välja müüdud. Nädala siseseks majutuseks veel kohti jagub.

“Ööspaasse saame tänase seisuga pakkuda üksikuid vabu kohti vaid 10. märtsiks, sest ülejäänud kohad on välja müüdud. Ööspaasse mahub korraga kuni 24 inimest ja seetõttu on huvilised broneerimisega kiirustanud. Neil, kes ei soovi tunda sõbralikku „küünarnuki tunnet“ nädalavahetusel, tasub tulla nautima meie Kümbluspaketti ja Vaikset spaad hoopis nädala sees ja päevasel ajal,” soovitas Jaanson.

Samuti kinnitab ka Estonia Spa Hotels müügi- ja turundusjuht Ave Pill, et spaanädalaks tehtud ootused on ületatud. “Kui igapäevaselt on meil ravispaas palju soomlasi, kes tulevad Pärnusse nädalaks, siis spaanädal toob majja ka kohaliku eestlase. Meie kuurorthotellis on spaanädala majutuspakkumine nädalavahetuseks praktiliselt välja müüdud, kohti jagub veel nädala sisse,” tõdes Pill.

Spaanädala eesmärgiks on suurendada Pärnu külastatavust madalhoojal ning elavdada ka kohalike elanike huvi veekeskuste/spaade, kohvikute/restoranide ja spordiklubide külastamiseks. Spaanädal algatati Pärnu Linnavalitsuse poolt ja viiakse ellu koostöös tublide ettevõtjatega.

Kõikide pakkumistega saab tutvuda kampaania veebilehel.
Ootame kõiki Pärnusse puhkama!

Lisainformatsioon:
Kadi Elmeste
515 7869
kadi[at]turismiturundus.com
www.visitparnu.com/talvespaa

spaa logoET

Koroonaviiruse levikuga seotud teated

Tõstamaa osavallakeskus

Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid