Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

15.03.2017

Pärnakad korraldasid sel aastal teist korda spaanädala, et suurendada seeläbi linnakülaliste arvu talvisel hooajal. Pärnu Spaanädala head pakkumised meelitasid suvepealinna üle 12 000 huvilise.

Pärnu abilinnapea Rainer Aaviku sõnul meelitas spaanädal kodudest välja pärnakad, kes kasutasid võimalust soodsama hinnaga spaakülastuseks. Samas oli sel perioodil palju külalisi ka Eestimaa teistest paikadest, kes tundsid kõige suuremat huvi just nädalavahetuse pakkumiste vastu.

“Sel aastal andsime külalistele võimaluse osaleda spordiklubide tasuta näidistundides, et tutvuda teenusepakkujatega, kelle juurde seni pole veel jõutud. Saime külastajatelt väga positiivset tagasisidet ja kinnitust sellele, et Pärnus on rohkelt võimalusi aktiivsetele inimestele,” lisas Aavik.

Hedon SPA & HOTEL müügijuht Kairi Jõekäär kinnitab, et spaanädala korraldamine on igati tänuväärne ettevõtmine ja aitab madalhooajal Pärnu spaade vastu huvi tõsta. "Huvi äsja lõppenud spaanädala pakkumiste vastu oli väga suur, kuid eelkõige sooviti Hedonit külastada just nädalavahetustel. Hedonis on nädalavahetused väga nõutud ja enamasti täis broneeritud aastaringselt ning seetõttu kahjuks ei olnud spaanädala klientidele nädalavahetusteks piisavalt aegu pakkuda. Ainuüksi ööspaad külastas 80 inimest ja huvilisi oleks kordades rohkem olnud, kuid kahjuks seekord rohkem lihsalt ei mahtunud,” tõdes Jõekäär.

Rohkesti jagati spaanädalale tänusõnu ka sotsiaalmeedias. Merle Einola kirjutas: “Sportliku linnakodanikuna suur aitäh Pärnu Spaanädalale, mis andis võimaluse proovida tasuta uusi trenne ja külastada terviseklubisid, kuhu siiani veel jõudnud polnud. Rõõm on tõdeda, et väike Pärnu pakub vaieldamatult palju häid ja väga erinevaid võimalusi oma keha ning hinge eest hoolitsemiseks. Kel kere kange ja tervis käest läinud, võib astuda peegli ette ja vaadata tõsiselt otsa inimesele, kes seda põhjustanud on. Iga hetk on õige hetk alustada muutustega. Ise jõudsin külastada kuute erinevat treeningut.”

Pärnu Spaanädal toimus 4.-12. märts 2017. Spaanädala eesmärgiks on suurendada Pärnu külastatavust madalhoojal ning elavdada ka kohalike elanike huvi veekeskuste/spaade, kohvikute/restoranide ja spordiklubide külastamiseks. Spaanädal viidi ellu koostöös ettevõtjate ja Pärnu Linnavalitsusega.

Lisainformatsioon:
Kadi Elmeste
515 7869
kadi[at]turismiturundus.com


Veebilehel kasutatakse küpsiseid