Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

reston2dalPärnu Restoranide Nädal
PRESSITEADE
21.03.2017

1.- 9. aprill 2017 toimub Pärnu Restoranide Nädal ja ettevalmistused selleks on lõppenud. Menüüd on valmis ja alates tänasest saab Pärnu Restoranide Nädala menüüdega tutvuda ning teha broneeringuid kodulehel www.parnurestaurantweek.ee.

Osalevad restoranid pakuvad sel perioodil 2-käigulist lõunasööki hinnaga 10 eurot ja 3-käigulist õhtusööki 18 eurot. Pakutavad toidud on valitud a´la carte menüüst, et enim meeldinud roogi saaks ka hiljem tellida.
Pärnu Restoranide Nädala korraldaja Kadi Elmeste sõnul saadi eelmisel korral kinnitust sellele, et külalised eelistavad interneti broneerimiskeskkonda. “Külastajate soovist lähtudes oleme ka sel aastal loonud kodulehele broneerimiskeskkonna kohese tasumise võimalusega. Selleks, et külalistel oleks veelgi mugavam broneerida, saab teha valiku kas oma lemmik restorani või sobiva kellaaja järgi,” täpsustas Elmeste.

25 osaleva restorani peakokka on kampaanianädala menüüdesse kokku seadnud mitmeid põnevaid maitseid. Restoranide nädalal pakutakse osalevates restoranides nii lamba- kui põdraliha, merikuradit ja võikala, kalkunit ja pardiliha.

Villa Wesseti peakoka Mart Kuke sõnul leiab nende menüüst nii kalamarja, veist kui ka metssiga. “Lisaks on nii kohalikku astelpaju, kui ka angerjat. Valikut meil jätkub ja kindlasti leiab iga külastaja endale midagi meelepärast,” lisas Kukk. Peakoka sõnul on just restoranide nädala alguseks valmis saanud ka nende restorani renoveerimine ja kõiki külalisi võetakse vastu juba hoopis uudses ja hubases stiilis kujundatud Villa Wesseti restoranis.


Pärnu Restoranide Nädal toimub 1.- 9. aprillil 2017, eesmärgiga tutvustada Pärnu restorane nii eestimaalastele kui ka lähinaabritele. Erimenüüsid pakutakse eelneva broneeringu alusel, broneerides vähemalt päev ette www.parnurestaurantweek.ee. Restoranide nädal viiakse ellu tänu Pärnu Linnavalitsuse, osalevate ettevõtjate ning Amservi koostööle.

Pärnu Restoranide Nädala kokad, toidud
Fotode autor Silver Gutmann.

Lisainformatsioon:
Kadi Elmeste
Pärnu Restoranide Nädala korraldaja
515 7869

parnurestaurantweek.ee
facebook.com/parnurestoranidenadal
instagram.com/parnu_cafes_restaurants




Veebilehel kasutatakse küpsiseid