Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
01.06.2021

Sel nädalal hakkab TREF Nord Pärnus asfalteerima Raja, Väike-Kuke, Papiniidu ja Sillutise tänava ning Paide ja Riia maantee erinevaid lõike, mistõttu võib liiklus olla häiritud.

Täna, 1. juunil on kavas freesida Riia maantee erinevaid lõike Mere tänavast Raja tänavani, Käo tänavat Lennuki tänava ja Uku puiestee vahel ning Videviku tänava lõike. Asfalteeritakse Raja tänavat Mai tänava ja Riia maantee vahel, Väike-Kuke tänavat Suur-Sepa tänavast Suur-Posti tänavani ja Paide maanteed Reiu silla juures. Raja tänaval ja Paide maanteel jääb liiklus avatuks, Väike-Kuke tänavalt ei pruugi tööde ajal autoga läbi pääseda.

Homme, 2. juunil on kavas freesida Papiniidu tänava erinevaid lõike Pae tänavast Mai tänavani. Asfalteerimine on planeeritud Riia maantee eelmisel päeval freesitud lõikudel.

Neljapäeval, 3. juunil tahab TREF Nord freesida Merimetsa tänava lõike, mis jäävad Saare ja Lennuki tänava vahele, ja Tammsaare puiestee jõepoolset kõnniteed Kanali tänavast Veeparadiisi bussipeatuseni. Asfalteerimine on kavandatud Papiniidu tänava Pae ja Mai tänava vahelistel lõikudel.

Reedel, 4. juunil kavatseb ettevõte teekatet freesida Lao tänaval Suur-Jõe ja Pae tänava vahel, Pae tänaval Lao ja Papiniidu tänava vahel ja Mai tänaval Laine ja Papiniidu tänava vahel. Asfalteerimine on planeeritud Sillutise tänaval Liilia ja Suur-Jõe tänava vahel, kus tööde ajal võib olla liiklustakistusi.

Vihma tõttu võib tööde graafikus ette tulla muudatusi.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
teet.roosaar[at]parnu.ee


Veebilehel kasutatakse küpsiseid