Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
06.06.2022

Pärnu kesklinna, Mai ja Raeküla linnaosa tänavaid remontiv osaühing KMG loodab jaanipäevaks tööd lõpetada, Ülejõe ja Vana-Pärnu tänavaid uuendaval TREF Nord ASil jääb juulikuuse tõenäoliselt ainult kolm tänavalõiku.

KMG jätkab sel nädalal Paide maantee teepeenarde ehitamisega ja teeb kõikidele linnas remonditud teekatetele eelmärgistuse. Järgmisel nädalal on kavas kõigi remonditud tänavalõikude teekattemärgistus. Kui ilm lubab, lõpetatakse tööd järgmise nädalaga, vihmapäevade korral tuleb jaanipäevanädala esimestel päevadel lisa võtta.

Ka TREF Nord on suurema osa tänavatest juba remontinud. Sel nädalal jätkub Kilgi ja Liblika tänava kõnniteede ehitamine ning alustatakse Ilvese tänava kõnnitee ehitamist ja Vana-Pärnus asuva Aeru tänava teekatte parandamist. Suurematest töödest jäävad veel Ilvese (Tallinna mnt ja Rohelise tänava vahel), Savi (Turba ja Raba tänava vahel) ja Vana-Sauga (Õli ja Laeva tänava vahel) tänava teekatete remont, ettevõte loodab kõigi töödega lõpetada juuli keskpaigaks.

Sõltuvalt tööde iseloomust ja ajast on remonditavatel tänavalõikudel kas kiirust piiratud või autoliiklus ajutiselt ümber suunatud.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Veebilehel kasutatakse küpsiseid