Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
30.08.2022

Alates 1. septembrist võib Pärnu ranna piirkonna avalikul parkimisalal taas tasuta parkida, parkimine on seal tasuline üksnes 1. juunist 31. augustini iga päev kell 10-18.

Pärast 1. septembrit jääb Pärnus tasuliseks parkimispiirkonnaks kesklinn, kus on parkimine tasuline tööpäevadel kell 8-18. Pärast parkimisaja alguse tähistamist võib kesklinna avalikul tasulisel parkimisalal tasuta parkida tund aega, Endla teatri ees asuval Keskväljakul kolm tundi. Kesklinnale lähim tasuta avalik parkla asub Kesklinnas silla kõrval.

Tund aega parkimist kesklinna avalikul parkimisalal maksab üks, päev viis eurot. Pärnu linna või mõnesse selle osavalda sisse kirjutatud autojuhil on kõige kasulikum osta talveperioodi parkimisluba, mis kehtib 1. septembrist 31. maini ja maksab 70 eurot. Kui nii pikalt pole parkida vaja, võib kohalik elanik osta 32 euro eest kolme kuu parkimisloa, mis on eriti kasulik suvel, sest sellega saab parkida nii kesklinnas kui ranna piirkonnas.

Kesklinnas ja ranna rajoonis asuvates eraparklates kehtivad teistsugused parkimistingimused.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Veebilehel kasutatakse küpsiseid