Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
31.05.2023

Osaühing Traffest hakkab Pärnus Riia maanteel valgusfoore rohelisse lainesse seadistama, et Pika tänava ristmikust Kaubamajaka väljasõiduni sujuvamalt sõita saaks.

Foorid seadistatakse nii, et hommikul oleks linna ja õhtul linnast välja mugavam sõita. Praegu on fooride töö küll omavahel koordineeritud, kuid ligi 48 kilomeetrise tunnikiirusega ei õnnestu seda teekonda katkematult läbida, sest vahepeal on Liiva tänava reguleerimata ülekäigurada.

„Roheline laine on autojuhtidele mugavam ja keskkonnasõbralikum,“ ütles Pärnu linnavalitsuse liikluse peaspetsialist Toomas Tammela.

Tööd kestavad 31. augustini ja lähevad koos käibemaksuga maksma 58 980 eurot. Lisaks fooride rohelisse lainesse seadistamisele paigaldatakse Riia maantee ja Liiva tänava ristmikule jalakäijate ülekäiguraja valgusfoor, mis samuti rohelisse lainesse seadistatakse.

Pressiteate koostas:
Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lisainfo:
Toomas Tammela
Pärnu linnavalitsuse liikluse peaspetsialist
523 9064
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Veebilehel kasutatakse küpsiseid