Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
21.06.2023

Järgmise nädala keskel suletakse silla ehitustööde tõttu Pärnu jõe vasakkaldal asuva Jaansoni raja Aia tänava pikenduse ja Vingi tänava vaheline lõik ning Pärnu jõe paremkaldal asuva Jaansoni raja Raba tänava pikenduse juurde jääv lõik.

Jalakäijate ja kergliiklejate edasipääsu keelavad liiklusmärgid paigaldatakse Jaansoni raja juurde järgmise nädala esmaspäeval, 26. juunil. Rajalõigud sulgetakse siis, kui tööd algavad, eeldatavasti juhtub see kas kolmapäeval või neljapäeval (28. või 29. juunil). Samuti ei pääse Lai tänavalt OKOK. Vaba Aja Keskuse (endise Decora kaupluse) juures asuvale platsile, kus peeti kirbuturgu.

Pärnu jõe vasakkaldal ehk kesklinna-poolsel osal pääseb suletud rajalõigust mööda Lai ja Vingi tänava kaudu. Jõe paremkaldal on liikumine suunatud Rääma tänava äärde.

Jaansoni raja lõigud on suletud kuni 2025. aastani, mil Raba-Lai tänava sild valmib. Kuna edaspidi on vaja ka Pargi ja Raba tänava pikendused ning Rääma-Raba ja Lai-Pargi tänava ristmikud välja ehitada, võivad suletavad alad suureneda.

OKOK. Vaba Aja Keskuse juures asuvale platsil ning suletavatel Jaansoni raja lõikudel tehakse silla ehitamiseks ettevalmistustöid ja hakatakse silla kaart monteerima. Raba-Lai silla ehitus koos seda ühendavate tänavalõikudega on algamas.

Sulgemisskeem


Lisainfo:
Meelis Kukk
Pärnu abilinnapea
5348 6866
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Pressiteate koostas:
Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


 

Veebilehel kasutatakse küpsiseid