Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
25.09.2023

Seoses Pärnu Valgusfestivaliga „Öövalgel“ on Ringi tänava Mere puiestee ja Esplanaadi tänava vaheline lõik neljapäeval, reedel ja laupäeval (28., 29. ja 30. septembril) kell 19-23.30 liikluseks suletud.

Festival toimub neljapäeval, reedel ja laupäeval kell 20-23.30 Jaansoni raja alguses Segutorni lähedal, Tallinna väravate juures Vallikääru aastal, Rannapargis Ammende villa tagusel alal ja Rannapargis Lehe tänava kõrvale jääval Elevantide alal. Ürituse programm on avaldatud festivali kodulehel.

Linnavalitsus on lubanud teha festivalikohtades ööl vastu kolmapäeva ja neljapäeva (26. septembril kella 20st kuni 27. septembril kella 2ni ja 27. septembril kella 20st kuni 28. septembril kella 2ni) proove, kuid alates kella 23st peavad need toimuma ilma helita. Korraldajad on selgitanud, et pärast kella 23 vilgutatakse etendusepaikadesse ehitatud lavadel tulede ja projektoritega, ent valgusvihke läheduses asuvate majade akendesse ei lasta.

Liiklusskeem

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


 

Veebilehel kasutatakse küpsiseid