Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
09.05.2022

Pärnu erinevates linnaosades jätkub tänavakatete uuendamine, Ülejõel, Räämal ja Vana-Pärnus asuvaid tänavaid remondib AS TREF Nord, Raeküla, Mai ja Kesklinna tänavaid osaühing KMG.

TREF Nord teeb teetöid Savi 37 mahasõidul, Uus Sauga tänaval Kadri ja Jaani tänava vahel, Havi tänaval Jannseni ja Jaani tänava vahel, Jakobi 25 juures, Püssi tänaval Kitse ja Vana-Sauga tänava vahel, Jakobi tänaval Haapsalu maantee ja Kesk tänava vahel, Kadaka tänaval Kaevu ja Ilvese tänava vahel ning Telliskivi tänaval Kilgi ja Saviaugu tänava vahel.

KMG parandab nädala esimeses pooles tänavakatet Videviku tänaval Paide maanteest Videviku tänava kinnistu sissesõiduni, Tammsaare puiestee kõnniteel Supeluse ja Aia tänava vahel, Tammsaare puiesteel Side tänavast Kanali tänavani, Mai tänaval Laine ja Raja tänava vahel (või Paide maanteel Raeküla terviserajast Reiu sillani), Riia maanteel Vanapargi ja Suur-Sepa tänava vahel ning Mere ja Raja tänava vahel.

Sõltuvalt tööde iseloomust ja ajast on remonditavatel tänavalõikudel kas kiirust piiratud või autoliiklus ajutiselt ümber suunatud.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
Avatud: E–N 8–17 ; R: 8–16

• 444 8200
• linnavalitsus[at]parnu.ee
• Kõik kontaktid

• Nädala eelinfo
• Linnavalitsuse istungid

Veebilehel kasutatakse küpsiseid