Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
17.05.2023

Esmaspäeval, 22. mail hakatakse Pärnus asuva Tallinna maantee ääres tänavavalgustust vahetama, seetõttu on liiklus kuni 9. juunini Tallinna maanteel häiritud.

Osaühing Kagu Elekter vahetab tänavavalgustust ligi 360 meetri pikkusel kõnniteelõigul, mis ulatub Ilvese tänava ristmikust Tallinna mnt 43ni (kaasa arvatud) ehk Rääma ojani. Töid tehakse kesklinna poolt Tallinna poole vaadates paremat kätt ja need toimuvad 25-30 meetri pikkuste lõikude kaupa.

Suletava kõnniteelõigu ääres on tehnika sõiduteel ja jalakäijad ajutiselt sõidutee kaudu mööda suunatud. Jalakäijate osa on hoiatusmärkidega eraldatud, Tallinna poole sõitvad autod peavad takistusest möödumiseks kasutama kas oma või vastassõidusuunda. Jalakäijatel, kellel sellele teepoolele asja pole, on mõistlik kasutada teisele poole sõiduteed jäävat kergliiklusteed.

Pressiteate koostas
Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lisainfo
Toomas Tammela
Pärnu linnavalitsuse liikluse peaspetsialist
523 9064
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


 

Veebilehel kasutatakse küpsiseid